Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kavarás után ghostingolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kavarás után ghostingolok az elég nagy pofán rúgás?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel elkezdtem kavarni. Ő már felvetette, hogy jöjjünk össze. Mondtam, hogy nem. Többek között azért, mert kiderült, hogy ugyanúgy össze-vissza tinderezik (elvileg már nem haha), valamint random lánybarátaival alszik együtt. Ennek ellenére úgy vettem észre, hogy elkezdett kötődni hozzám, mindennap írogat, ráadásul olyan dolgokat, amiket max párkapcsolatban szokott az ember. Lényeg a lényeg, elment tőle a kedvem teljesen, és kicsit meg akarom leckéztetni. Az elég nagy büntetés lenne neki, ha csak ghostolnék és többet nem írnék neki vissza?

24N


2022. okt. 15. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellene megbüntetned? Ártott neked? Ártott valamelyik szerettednek? Törvénytelenséget követett el?


Ha véget akarsz vetni a kapcsolatnak, akkor tedd azt, de miért akarsz toxikus seggfej lenni?

2022. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az téged is minősítene. Én a korrektül megfogalmazott elutasításra szavaznék.
2022. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ghostingolni, sima hatalmi játszma meg talonban tartás. Írd inkább meg ugyanezt neki, és zárd le.
2022. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mire fel akarod büntetni? Azt írod, hogy elkezdtél vele kavarni, ami nem jelent komoly ismerkedést. Nem vagytok együtt, így meg ő azzal ismerkedik/alszik, akivel akar. A legegyenesebb és legegyszerűbb az lenne, ha nem akarsz tőle semmit, hogy ezt közlöd vele!
2022. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit a sors neked is visszaad valahol, valamikor.
2022. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!