Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik kaptatok már pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik kaptatok már pénzt férfitól. (Akár szexért, de nem prostik) Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Hogy lett az a vége, hogy pénzt kapjatok érte?
2022. okt. 19. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Férfiként írhatok?


Megláttam a csekkeket az asztalán, és rákérdeztem, hogy befizessem-e ezeket is, mert épp a postára indultam. Elpirult, és bólogatott.

2022. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Puncs.hu
2022. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
1-es, persze. :D
2022. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem ő vagyok, de szerintem abszolút hihető ha már együtt élnek :D
2022. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
1. Na pont ilyenek érdekeltek. Köszi.
2022. okt. 19. 13:59
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha együtt élnek, és közösek a kiadásaik, tehát az a csekk a sajátja is, akkor hihető. De ez nagyon incifantázia, a pirulós része árulja el.


Egy feltehetően fiatal lány feltehetően nem régen csekkeket gyűjtöget, mint egy öregasszony. Apám 60 éves, és évek óta nem fizetett be csekket postán.

2022. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

megkérdeztem, mivel segíthetek neki. utána küldtem neki pénzt, megvettem helyette dolgokat.


45/F

2022. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban normális, hogy fizetünk egymásnak dolgokat. A párom vett nekem egy félmilliós laptopot, én vettem neki ennyiért egy asztali gépet. Korábban eltartott egy évig a tanulmányaim miatt, utána mikor jobban kerestem, én szerveztem neki egy nyaralást Szardíniára szülinapjára. Alap dolog, hogy fizetünk egymásnak dolgokat, megveszünk egymásnak dolgokat, amire épp futja nekünk, de a párunknak nem. Nem dugni járunk össze, hanem közös életet élünk.
2022. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8. Ez egészen más. De szerintem így kell ezt jól csinálni. A kérdésem a szexről szólt, nem párkapcsolatról.
2022. okt. 19. 14:21
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"megkérdeztem, mivel segíthetek neki"


Ez is hihetetlen. Ha tőlem megkérdezné egy férfi, először néznék, hogy miafasz, mert nem tudnám, mire gondol, de ha már felajánlotta, levehetne a konyhában egy gépet a magas polcról.

2022. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!