Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra ez megalazó lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra ez megalazó lenne?

Figyelt kérdés
Elsőn randin ha a nő nem engedi h fizess akkor az gáz? Le dominál vele? Szerinted megalázó?
2022. okt. 19. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne az?

Ugyanúgy, ahogy az sem megalázó neki, ha én fizetek, nekem sem megalázó, ha ő. Rég rossz, ha már az első randin dominancia-kérdések merülnének fel.

2022. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogy a te részed is ő akarta kifizetni?
2022. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen. Konkrétan úgy volt a sztori elhivtam beszélgetni majd tok jó volt minden aztán elhivott kajálni a csaj. Mondom ok menjünk. És a végén egyszerűen nem hagyta h fizessek ami számomra elég kellemetlen volt.
2022. okt. 19. 23:37
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Az egészet ő akarja fizetni, vagy csak az ő részét? Ez nem megalázó ez egy pasi számára, akinek meg mégis, annak fel kellene nőnie. Mindig én fizetem a saját részem, saját jegyemet én veszem meg, még akkor is ha pasim állandóan mondja hogy fizetné nekem. Egy pasi lehet sose fogja kimondani, de valójában örülnek neki ha a nő is bele szokott adni a dologba, így nem fogja magát úgy érezni mintha a nő kihasználná.
2022. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

3

Ő hívott el kajálni. Nem akarta, hogy azt hidd, hogy csak kihasználni akarja a helyzetet. Majd legközelebb te hívod meg. Nem kell ennek túl nagy jelentőséget adni.

Én mondjuk első randin tuti nem fizetek, de nem is hivatom meg magam sehova. Max. egy kávé, üditő.

2022. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs probléma, akkor te csinálsz.

Nem az a probléma, hogy ő fizetett. Hanem hogy te egyenrangú kapcsolat helyett uralkodni akarsz felette.

2022. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
Én férfiként ekkor be is fejezném a dolgot a lánnyal.
2022. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Végülis ő hívott meg...

Megalázó nem lenne, csak szokatlan. Megpróbálnám kifizetni az én részemet, ha nagyon ellenezné, akkor legközelebb én fizetném kettőnkét. Ha ezt sem engedné, az már gyanús lenne.

2022. okt. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, én ezekből nem csinálok dominanciaharcot.
2022. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan ember vagy, aki mindenben a rosszat látja, meg belegondolja a saját hülyeségét. Inkább örülnél b+...
2022. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!