Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy miután visszautasítottak/ szakítottak veled te még tovább próbálkoztál, és szinte már megalázó volt számodra?

Figyelt kérdés
Vagy inkább belenyugodtál, és lesz*rtad?
2015. jún. 19. 21:01
 1/5 MKitti95 válasza:
Mindkettő előfordult.
2015. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálkotam sőt könyörögtem ......kár volt.
2015. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,volt ilyen,és még talán most is ugranék egy szavára,csak már jobban tudok magamon uralkodni.Egy ideig nem bírtam beletörődni,most már csak szimplán fáj,de próbálom nem kimutatni.K..rva nehéz egyébként.
2015. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akármilyen rossz is, ha valaki azt mondja, hogy nem, akkor nem. Egyszer volt is ebből félreértés, mert egy barátnőm csak provokálni akart állítólag, megjátszotta a szakítást.
2015. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, de igazából nem is a kapcsolatot akartam vissza, az egyikkel jó barátság volt az elején, és nagyon rossz időszakban mentünk szét, jól jött volna akkor még a barátsága is, de magamra maradtam, a másik egyszerűen csak szemét volt, és nagyon megsértett azzal, ahogyan lelépett, aztán még ő viselkedett gyerekesen, mert nálam maradt egy szakkönyve, és annyira sem volt hajlandó szóba állni velem, hogy visszaadhassam, pedig ő csalt meg és hagyott el (de aztán ilyen volt másokkal is utánam), nála inkább csak jólesett volna a tyúkszemére lépni.
2015. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!