Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van megsértődve rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van megsértődve rám?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel majdnem szexkapcsolatba kerültünk. Én egyedülálló vagyok, neki van egy párja és állítólag nincs köztük már semmi. Vonzó és okos pasasnak tűnt. Gondoltam, miért ne. Ha nincs bűntudata, én nem vagyok semmi jónak az elrontója. Igen ám, de végül nekem lett bűntudatom. Erre kitérek. Szóval randink előtt írt, hogy 2-ig fog ráérni. Konkrétan lenne egy óránk. Csak nem ez volt megbeszélve. Megkérdeztem, mi ez a nagy sietség? Erre a válasza az volt, hogy fontos dolga van. Győzködött, hogy utazzak el hozzá. Így lett volna összesen 30 percünk egymásra. Mondtam neki, csak abban az esetben vagyok hajlandó odamenni, ha elárulja mi volt olyan fontos. Erre benyögte, hogy megy a gyerekéért az iskolába. Ledöbbentem. Megírtam neki, hogy szólhatott volna erről nekem előbb is, mert akkor el tudtam volna dönteni, hogy nekem ez megfelel-e avagy sem. Erre hozzám vágta, hogy sajnálja, hogy nem értem meg, szóval úgy akart feltűntetni, hogy én egy gyermeket okolok az ő hazugsága miatt. Kikértem magamnak ezt az egész vádaskodást. Végül én lettem a gonosz és bántalmazó. Azóta se írtam neki, szóval lóg az egész a levegőben. A gyermekre való tekintettel nem tudok vele nyugodt szívvel szexszelni. Emiatt van bűntudatom, hogy minden volt már köztünk a fizikai szexualitáson kívül. Hibásnak érzem magamat és fáj az az állítása, miszerint én a gyereket okolom. Most haragszik mert, nem feküdtem le vele. Szerintetek jogosan van megsértődve rám?
2022. okt. 20. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Rád teszi a saját hazugságát, mintha te a gyerekét vádolnád. Nem. Őt. Egy rohadék.

Hagyd őt. Még ő van megsértődve... eszem megáll.

2022. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jogosan megsértődve, mert nem árulta el neked, hogy van egy gyereke, és mellette bűntudatot keltett benned.

A helyedben off-olnám ezt a témát.

2022. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy utolsó rohadt tapló. Úgy mondta, ezt a” nem tudod elfogadni” dumát, hogy elfelejtette közölni, hogy bocsi de van egy gyerekem, így is megfelel? Ehelyett inkább rád hárítaná. Fogadjunk, hogy a találkozón szex után bedobta volna a gyerek kártyát. Mondjuk az még ennél is gázabb lett volna.
2022. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Hagyd a francba. Csak egy gyors dugást akart, még szexkapcsolatra sem jó.
2022. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as. Nem jársz messze az igazságtól! Tényleg beszélni akart velem. Valóban sokkal kellemetlenebb lett volna. Én már semmiben sem hiszek vele kapcsolatban. Már gyanús volt az “ őszinte leszek veled…” Gyakran kezdte így a mondandóját.
2022. okt. 20. 13:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Sejtettem. Nem olyan ritka az ilyen sztori, mint azt gondolod! Az őszinte leszek, őszintén szólva kezdetű mondandóknál gáz van. Jellemzően hazugság. Gondold el, miért ‘ védekezik’ mikor nincs rá oka? Ha csak nem gondolja másképp, mint amit ír, ezzel magát igazolva maga előtt. Tipikus hazugság.
2022. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos... nem a gyereket vádoltad, hanem őt, hogy eltitkolta a gyerekét. Messze nem ugyanaz, csak egy sunyi ember, aki nem akarja bevallani, hogy sunyi.
2022. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a 4-es írja jól, csak egy gyors dugást akart, plusz még hazudozik is.

Azt is kinézem hogy nem is lett volna dolga neki, csak úgy volt vele minél gyorsabban tudjátok le, utána meg már nem kell téged pátyolgatnia.

Ha csak szexet keresel, is jobban jársz egy szingli sráccal.

2022. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol lehet ilyen selejtes faszikat kukázni? Komolyan megfordult a fejedben, hogy te vagy a hibás? Ez egy lúzer faszi. Szóra sem érdemes


35/F

2022. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Már az is megalázó, hogy 1, meg fél órát tud csak rászánni a dologra, ráadást az elsőre.
2022. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!