Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány kétértelmű, kétes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kétértelmű, kétes kijelentéseket tesz, miért változom meg, és teszek úgy, mintha már nem érdekelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy elég hülye magatartásformulám, mégpedig akkor, amikor 2-3 héten keresztül ismerkedem egy lánnyal, és észreveszem rajta, hogy nem egyenes. Ilyenkor 180 fokos fordulatot vesz az addig szépen felépített kapcsolatkezdemény, és inkább rombolom például a magamról kialakított képet is azzal, hogy 1-2 napig nem keresem a társaságukat. Amikor találkozom velük, már kevésbé vagyok beszédes, nem tudok velük nyíltan, őszintén beszélni, és ami még zavaró, hogy a viccrelém is kiég, akin ugyanis sejtem, hogy van valami rejteni valója, ami abszolút nem is annyira véresen komoly, azzal már viccelődni sem tudok. Teljesen megváltozom, és úgy teszek, mintha átnéznék rajtuk.


Ez az X-edik próbálkozás után már nagyon rossz, és keresem a hibát. Vajon én vagyok a hibás, és próbáljam elfogadni azt, hogy a lányok füllentenek vagy kétértelműen beszélnek, avagy eddig pont ilyen "balfék" lányokat fogtam ki magamnak?


Soha sem volt még komoly kapcsolatom, és ez lassan a 30-hoz közelítve eléggé gáz lesz.


24/F


2010. szept. 27. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó..Akkor ezt röviden,ÉRTHETŐEN fogalmazd meg legyél szíves....
2010. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol akadtál el?
2010. szept. 27. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert nem is érdekel...egy rendes,őszinte,egyenes lányt szeretnél,csak ritka az ilyen,keresni kell.
2010. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert igazából csak fellángolást érzel irántuk, de azok a csajok nem érdekeltek annyira, mint amennyire a pillanatnyi fellángolás miatt először érezted. 28L
2010. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!