Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most azt jelenti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti hogy bejövök neki? Vagy ha nem, akkor mi ez?

Figyelt kérdés
Van egy új srác a suliban, és amióta először láttuk egymást, állandóan bámul. Egyik nap együtt mentünk a metrón, és végig közvetlenül mellettem sétált, és ugyanarra a mozgólépcsőfokra szállt amire én, így elég szorosan utaztunk egymás mellett és akkor is láttam, hogy bámul. Múltkor a barátnőmmel álltunk a suliban ilyen erkélyféleségen ami alatt lépcső van és ő úgy ment fel a lépcsőn, hogy közben majdnem kitört a nyaka, úgy bámult fel. Aztán később énekre tanultunk, és ugye kottafüzetbe írok, így látszott mi az, belenézett és elkezdett mögöttünk énekelgetni.
2010. szept. 27. 21:46
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Bocsi majd mindjárt írok valami értelmeset de ez kegyetlen xDDD "Egyik nap együtt mentünk a metrón, és végig közvetlenül mellettem sétált"
2010. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kamuuu ***** válasza:
Ki sétál a metrón?XD amúgy igen valószínűleg bejössz neki:D
2010. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moszuke ***** válasza:
nem tudom ti utaztatok-e metrón és mozgólépcsőn, de ott ha akarsz akkor se tudsz távol sétálni a másiktól.
2010. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hupsz:D kifelejtettem hogy amikor kiszálltunk:Djó nézzétek el nekem 2 gyógyszerrel és 38fokos lázzal:DDD
2010. szept. 27. 21:50
 5/10 Kamuuu ***** válasza:
Szegény =( hát igen ilyen hidegben betegnek lenni:/ én szerencsére 2 nap alatt meg gyógyultam amúgy neked bejön a srác?:D
2010. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

21:49

ez igaz de mozgólépcsőn nem szoktak az emberek ugyanazon a lépcsőfokon utazni, ezért volt fura. A legtöbben nem csak hogy egymás mögé állnak de kihagynak egy lépcsőfokot a másik mögött. Amúgy eleinte elsodort a tömeg aztán kb fél perc múlva visszajött mellém

2010. szept. 27. 21:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, bejön:) és hát tényleg nem kellemes:S
2010. szept. 27. 21:53
 8/10 Kamuuu ***** válasza:
Akkor próbáld megszólítani az ilyen mindig beszari:D én is szoktam ilyen lenni de általába nem gondolom valami komolyan sokan vannak szép lányok a metrónál:$$$:D és ne kérdezd nem tudom mi lenne a legjobb mondja annak hogy megszólítsd:D
2010. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer szólítottam meg életemben srácot azt is úgy h néha együtt utaztunk a buszon, nem láttam rendszeresen, nem volt közös ismerősünk szal így nem volt gáz, de ő visszautasított. ezzel csak arra akarok célozni, hogy elég félénk vagyok, és nem látok rá sok esélyt, h megtegyem:D
2010. szept. 27. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Charles Mansont kiengedték a börtönből,és belédzúgott.Charlest megviselték a börtönévek,ezért enyhén szólva is gátlásossá vált.Csak annyi futja az erejéből hogy bámuljon mint egy tehén a mezőn.Ne aggódj már nem veszélyes,odabent kasztrálták,nagyon valószínű hogy a nézésnél tovább nem fog menni.Nincs töke hozzá.
2010. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!