Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti, hogy bejövök neki? Vagy csak poén volt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó haverom - vagyis,legyen inkább már barát.

Tegnap beszélgettem vele Facebook-chat-en, és burkoltan ugye, de feljött a szó a szexről. A részleteket nem írnám le, mert úgy talán egyértelmű lenne, hogy Róla van szó :)

Lényeg a lényeg, hogy amit írt nekem, abból az jött le, hogy köztünk csak azért nincs szex, mert barátom van (akivel amúgy erősen szakítófélben vagyok, de ő ezt nem tudja - mármint ez a haver-barátom (: ).

Most én ezen igen meglepődtem... Flörtölgettünk már ezzel a fiúval korábban is poénkodva, élőben is és neten is, de élőben ugye látom az arcát (ami mosolygott mindig, bár a szemei... azok olyan jó értelemben furák voltak...), neten meg mindig pakolta ki a hangulatjeleket, ha valamit viccnek szánt. Most viszont nem, még egy snassz mosolygó fejet sem ejtett el...

Most ezt minek vegyem?


Lehet, hogy egyértelmű, de igazság szerint nekem is csúnyán bejön a srác, és így nem tudom - nem merem - konkrétan megítélni a dolgokat...


19/L


2011. szept. 29. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiuk nem szoktak a szexel viccelni. A nagy többség a legyet is megmászná álmában. Szóval ha ott állnál a viccelődő előtt szexi fehérneműben adna a kis testednek!


Javaslat: Hagyd el a barátod és menj el egy moziba, bárhova a viccelődővel. Majd meglátod mi lesz.


Az is lehet, hogy közben ő összejött mással. Beszélj vele, hogy van-e már valakije. amennyiben nincs, dobod a pasid és mész vele valamerre.


U.I: Ne feledd szexi fehérnemű legyen rajtad!


29/F

2011. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, most szakított, és elvileg meg is viselte, ezért nem értem...

Régen tuti bejöttem neki, ezt ő mondta a saját szavaival... Bár azóta külsőre változtam elég sokat - szerintem előnyömre, de hogy ő ezt hogy látja, azt nem tudom.

2011. szept. 29. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor mire vársz?


Pasid kidobod.

Vársz egy napot. (Ez a magány és szenvedés időszaka, amiben kipihened a szakítás fáradalmait.)

Egyeztetsz a másik pasival egy randit (és ott majd kiderül mi lesz veletek)

Amennyiben nem jön össze ezzel a taggal van még másik pár 100.000 pasi akinek tuti bejössz és ők is neked!


Nyomás a randira ne a gép előtt ücsörögj!


Előtte kozmetikus, fodrász egy új ruha sem ártana. Csak a lelked megnyugtatása végett...

2011. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ha már összejönne ezzel a fiúval, akkor én nem csak szexet szeretnék tőle...

Félek, hogy mégis az lenne, és akkor több, mint valószínű, hogy elveszítem az egyik legjobb barátomat... :S

2011. szept. 29. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia . szerintem meg azt gondold végig, hogy mi lenne jobb ?

- összejötök,lefekszetek és lehet h neki csak ez számit , te ezért megharagszasz rá , és oda a barátság (ez a legrosszabb verzió)

-vagy inkább vársz vele , és marad barát , ha késöbb is ugy gondolod hogy komolyan tetszesz neki akkor megéri

-de az is lehet hoyg , tényleg nem verne át, de mi garantálja ha jártok hogy , annak mi lesz a vége

2011. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!