Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak a szőke nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak a szőke nők jönnek be létezhet, hogy egy barna is megtetszik neki?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem világéletemben az alacsony, barna, világosszemű lányok jöttek be leginkább, ehhez képest az egyik barátnőm, akivel négy évig voltam együtt, 180 magas volt, szőke és barna szemű. És természetesen tetszett, sőt, tetszik a mai napig, mert egy csinos nő, attól függetlenül hogy szétmentünk.
2022. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem pl. volt már szőke, barna, fekete pasim is, 172-195 cm között mindenféle. Pedig hivatalosan nekem is a szőke a gyengém, közben meg voltam már arabba is szerelmes :D Nem ezen múlik.
2022. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez fordítva volt, de ez biztos csak a véletlen...pont így hozta az élet...


Valahogy mindig csak a szőke nőknek tetszettem, (eredeti szőke) a barnáknak soha, aztán eltelt úgy kb. jó 20 év és akkor volt az első nő aki barna volt és tetszettem is neki.

2022. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Fordítottan is igaz. Nekem világéletemben a szőke pasik voltak a gyengéim. Nos, a férjem barna.
2022. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a legjobban a szőke hajú lányok jönnek be, de legutóbb egy barna hajú lány jött be.
2022. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik mindkettő! 49f
2022. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül is nekem is volt már barna és szőke pasim is, de a barna a gyengém , és abból eddig csak egy jutott valahogy...de őbelé voltam a legjobban szerelmes
2022. okt. 31. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!