Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdenetek a lanyotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdenetek a lanyotok legjobb barátnőjével? Ha legális korban lenne ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 13:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
72%

6. Azért nem mindegy, hogy apuci milyen:


[link]


VAGY


[link]

2022. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%
Fordított esetben próbálnám elképzelni, mert nő vagyok és heteroszexuális. Hacsak nem a kölköm akar összeboronálni minket, eszembe nem jutna. A gyerekemmel szemben lenne undorító dolog - eddig a legjobb barátja volt, maholnap akár a pótapja, biztos megsínyli a barátságuk ezt... meg azért a korkülönbségből is adódnak majd gondok (feltételezve, hogy a példában felhozott ember sem egy kósza dugást keres).
2022. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Várkonyi Andi jutott eszembe 11-es 😂
2022. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem zavarna hogy meggyűlöl a lányom, és öreg koromra bevág a legolcsóbb, legigénytelenebb idősek otthonába, akkor persze, természetesen.
2022. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
5%

Na várjunk...miért írja itt mindenki, hogy a lányom, mit szólna?

Mi köze hozzá???


Az én oldalamról: Nálam lakik. Én tartom el. én csináltam...remélem...úgy tudjuk.

Az ő oldaláról: Én vagyok az apja. A lány a barátnője.

2022. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%
#15 Véglény logika.
2022. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
74%
15: azért, mert a gyerekem, és egy szülő, aki nem egy véglény, annak fontos, hogy a gyereke hogy érez, mert szereti. És azért el lehet gondolni, hogy kínos az, hogy apukája tömi a barátnőjét, maholnap a pótanyja, pedig nagy eséllyel ugyanannyi idős.
2022. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
6%

17.


És hol a határ?


- Kötelező, hogy a csajom idősebb legyen a lányomnál?


- Kit dughatok, ha a barátnőjét nem? A tanárnőjét sem? A műkörmöse már jöhet? Vagy Kati sem jó, a kisbolt eladója, mert a lányom ott vásárol? És a barátnője anyja/nővére?

2022. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
3%

#17


Az embereknek joguk van ahhoz, hogy boldogok legyenek. Ha a lány már felnőttkorú, (18 éves) akkor apuka teljesítette a kötelességét, felnevelte őt. Innentől fogva elég gonosz dolog lelkiismeret furdalást kelteni apuban vagy a barátnőben azért, amit mindketten akarnak. Semmi köze hozzá, inkább fogjon magának valami inast akivel el lehet, ne keltsen lelkiismerete furdalást olyan emberekben, akik nem követnek el bűncselekményt.

2022. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%

#19 A családi kapcsolatok bőven többről szólnak mint a puszta kötelességről. Aki nem érzi hogy hol az emberi jóízlés határa, annak mégis mi a francnak gyerek?

Jólvan, legyetek kangörcsösök egy életen át, és csináljatok hülyét magatokból azzal, hogy feleannyi idős kölykökkel kezdtek mint ahány évesek vagytok, de akkor minek a család? Csak kellemetlen helyzetbe hozzátok a gyereketeket, aki szégyenkezik miattatok. Érzelmileg amúgy sem tudnátok jó szülők lenni ezzel a mentalitással amit te is, és #18 is bemutattok; hogy amíg papíron teljesítitek a szülői kötelességetek minimumát, addig nem várhat tőletek emberileg semmit a gyereketek.

A tisztelet teljes hiányával gyereket vállalni gonosz dolog, nem pedig az, hogy egy lányt rosszul érint, ha az apja olyan kangörcsös, hogy nincsenek számára határok.


Szóval ja; nincs gyerek = nincs ilyen probléma. Gyerektelenül ráadásul még pénzt is tudtok spórolni, amivel felvághattok a gimiből frissen szabadult 18 évesek előtt.

2022. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!