Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdenetek a lanyotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdenetek a lanyotok legjobb barátnőjével? Ha legális korban lenne ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 13:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%

20. válaszolnál a 18. felvetésére?


Kit dughatok, ha a barátnőjét nem? A tanárnőjét sem? A műkörmöse már jöhet? Vagy Kati sem jó, a kisbolt eladója, mert a lányom ott vásárol? És a barátnője anyja/nővére?

2022. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%

#21 Todod mit; ja senkit sem dughattok. Menj el gyorsan vazektómiára, és akkor sosem kell korlátoznod magad.

Már ha nem vagy tipikus gyk incel, aki max a fantáziájában él ki ilyen extrém csajozási sztorikat.

2022. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
18: azért a műkörmöse meg az eladó más kategória, nem olyan közeli közöttük a viszony.
2022. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Jó énnekem megcsak tetszik meg nem nyomultam rá. Lehet aztán nem venné a lapot vegulis az összes kis tini barátnőjének bokolgatam 13 éves koruk óta de nem azért mert dugni akartam velük csak úgy jól eset szórakozni velük.


Néhány rokon csajnal is bokolgatam de ez nem olyan kikezdes inkább csak szórakozás.


Vannak olyan fiatalabb csajok akik idősebbekre buknak bár ritka .

Persze nekem iszonyat jó lenne szexuális értelemben.

Kérdés az mennyire bevallos a csaj

2022. okt. 25. 17:00
 25/35 anonim ***** válasza:
84%
Fú te finomságos, aki mindenáron a nemlétező lányod valakijét akarnád dugni 🤦 Nem opció az ilyennek a lánya anyja? Vagy szimplán a jelenlegi felesége/nője ha ez nem ugyanaz a személy mint a gyerek anyja? Vagy bárki idegen. Miért kell mindenáron a lánya valakijének lenni annak akit ez az "apa" dugni akar, barátnője, körmöse, fodrásza, akárkije? Ez miféle betegagyú gondolkodás?
2022. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

25 # mert konnyeben elérhető nyilván a lányod fodrászat körmöset baratnoit ismered ha veled lakik .


Full idegennel meg kisebb az esély hogy sikerül

2022. okt. 25. 17:15
 27/35 anonim ***** válasza:
90%
#26 hát elég gáz lenne ha a kedves "apukának" nem lenne saját élete meg ismerősei, és csak a lánya barátnőire, tanárnőjére, körmösére, mifenéjére tud csak nyammogni.
2022. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
26%

25.


"finomságos"


Gondolom szerinted ez is pedofil: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2022. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
27# miért neked mennyi ismerősöd van ebben a korban aki nem házas vagy családos?
2022. okt. 25. 17:27
 30/35 anonim ***** válasza:
91%
#28 nem nagyon érdekel a beteg kérdésed finomságos, nyilván a sajátod, felismerni a stilust.
2022. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!