Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges titokban tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges titokban tartani ha valaki nem közömbös nekem? Sejthet valamit?

Figyelt kérdés

Egy éve járok különórára egy velem körülbelül egykorú pasihoz és egy ideje úgy vettem észre, mintha nem lenne közömbös számomra. Az elején még nem érdekelt, utána is csak annyi volt, hogy nagyon örültem mikor láttam, nagyon szépnek találtam, igaz, pasira nem mondjuk, hogy szép de ide illik, mert főleg az arca tetszik, nem annyira a testalkata. Az öltözködése is egyre többször tetszett, neki egy szóval sem mondtam, de gyakran gondoltam magamban, hogy jól néz ki. Órákon a hatása alá kerültem, de a következő óráig szinte alig gondoltam rá. A múlt héten már órán kívül is és most is (ma volt vele órám).

Nem szeretném, hogy rájöjjön az érzéseimre, de nem tudom, sejti-e mit érzek. Általában nem látszik annyira rajtam, de egy kicsit azért néha zavarban vagyok, lassabban válaszolok a kérdéseire, ritkán vissza kell kérdeznem mit mondott, de azért nem nézek ki teljesen hülyének szerencsére és inkább abból sejtheti, hogy akaratlanul is sokszor piszkálom a hajam, a nyakláncom, a pulcsim, a tollamat,a számat, szóval sok mindent. Mint aki nem tud nyugton lenni. Éppen arra is gondolhat, hogy izgulok az óra miatt, félek hogy elrontok valamit, valami aggaszt amiről nem tud, de ha nem az első alkalom, akkor már lehet feltűnik neki. Nem akarnék semmit tőle és az óráira is szeretnék járni, mert sokat tanulok tőle, kedves, érdekesek az órái. Tényleg. Az anyag nem megy rosszul, így arra nem gondolhat, hogy azért vagyok ideges mert nehezen megy. Vannak hibáim, de nem az a típus vagyok, akit korrepetálni kell, mert különben megbukik. Egyetemen vagyunk már különben is és jól megy nekem a tanulás. Ma még jobban hatással volt rám, először olvasni is nehezen tudtam, máskor ilyen nem volt. Már amikor megpillantom, akkor történik bennem valami.


Előle hogyan titkolhatnám el?


Azt nem hinném, hogy érezne valamit irántam. Érdekes, hogy mintha ő sem lenne teljesen természetes, gyakran magához nyúl, mármint hogy igazít magán valamit, mosolyog is, de egy mosoly semmit nem jelent. Nem lehetek benne teljesen biztos, de többször is úgy láttam, hogy engem néz miközben olvasok, én a szöveget nézem, de mintha mégis úgy látnám, hogy ő meg közben folyton engem és amikor felnézek a szövegből a végén, akkor is látom, de ez sem jelent semmit, ebből nem derül ki semmi. Még ha ki is derülne, hogy tetszenék neki, nem kezdeményeznék nála.


Ő tudhatja, hogy nem közömbös nekem vagy nem egyértelmű neki?

Nem tudom, mit gondolhat rólam.



2022. okt. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert akarod ezt eltitkolni?
2022. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdekel, de milyen egyetemi különóra az, amin olvasnod kell hangosan? Ezt nem tudom elképzelni.
2022. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyelvórákra járok. Nem minden órán szokott ilyen lenni, de amikor például olyan témákat beszélünk át, amik nyelvvizsgákon is szoktak lenni meg fontosak, jó ha tudok róla beszélni, akkor szokta mondani, hogy olvassam el hangosan a mintaválaszokat is a kérdéshez. Azokat szoktam felolvasni és válaszolok magamtól is, amit én gondolok. Nem minden órán, hát mikor hogy. Meg amikor van egy szöveg és az alapján beszélgetünk és ha valami nem világos, megmagyarázza. Valahogy így. :) Gondolom a kiejtésem szeretné fejleszteni.
2022. okt. 25. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Aztán mi lett?
2023. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!