Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem ezzel megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem ezzel megalázó helyzetbe hozott, vagy legalábbis kicsit pofánvert a dolog?

Figyelt kérdés

Pusztán baráti kapcsolatban állunk, viszont egy idő után azt hittem nem vagyok közömbös számára.

Kijelentettem h "nem tudtam h ennyire kedvelsz"

Vagy vmi ilyesmit. Már nem emlékszem pontosan.

Igazából mintha le se írtam volna, figyelmenkívül hagyta.

Elég szrul esett h nem mondott rá semmit. Nem azzal lett volna baj, ha azt mondja félreértem, de így meg aztán még csak ennyire sem méltatott.

Meglepő, azt hittem azért vagyunk olyan viszonyban h egy ilyet ne hagyjuk már ignorálva.


2022. okt. 26. 08:51
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2022. okt. 26. 08:52
 2/38 A kérdező kommentje:
Kérdes az h nektek hogy esne? Vagy tulerzelgem? :/
2022. okt. 26. 08:53
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit túlreagálod, de megértem. Nekem is borzasztóan szarul esne. Ha valamit utalok akkor az egyértelműen ez. Amikor ignorálnak, figyelmen kívül hagyjak amit mondok.
2022. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Talán kicsit túldimenzionáltad a kapcsolatod vele... Talán többet képzeltél bele a mondatodba és a valós érzések és gondolatok helyett csak ráutaló jeleket akartál küldeni, ami jelet ő másképp értelmezett és ezen vagy felháborodva.

Nos, ha ezt nézzük, egyáltalán nem jogos a felháborodásod...

Kicsit gondold át pl azt, te mit tettél volna az ő helyében, ha mondjuk nem érez többet... vagy mondjuk gondold át, mennyire is helyén való a kiakadásod... és mennyire mondtad ki őszintén a gondolataid

2022. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

"Kijelentettem h "nem tudtam h ennyire kedvelsz"


Vagy vmi ilyesmit. Már nem emlékszem pontosan."


És mi volt ennek az előzménye? Mit történt, mit tett vagy mit mondott, amire te így reagáltál?

2022. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

4. Nem vagyok kettyós. Nem képzelgek. Kezemre is rátette a kezét

Remélem nem kell ragozni ez mit jelent.

Szóval ezek után szemléld a kérdést. Köszi.

2022. okt. 26. 10:13
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

"Kijelentettem h "nem tudtam h ennyire kedvelsz"


Biztos kínos neki visszaírni, hogy bocsi, de valamit benéztél. Csak barátként kedvellek.

2022. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

7, Ez így logikus lenne, de akkor mivel magyarázod a fizikai közeledését?

Szval én nem értem.

2022. okt. 26. 10:22
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő testi kozeledest akar toled, ami nem zarja ki a kedvelest .
2022. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

9. Hát igen, kizárasos alapon én is erre jutottam.

Egyértelmű. Mondjuk el is küldtem..

Attól még megalázó, es pofanvág, mert ha vkivel több hónapot beszélgetsz, reméled hogy nem csak pnát lát benned.

Mondjuk nem is értem ezt. Elbszott egy csomó időt. Miért éri meg ez nekik? Agyfsz

2022. okt. 26. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!