Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem pofátlanság ez már kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem pofátlanság ez már kicsit?

Figyelt kérdés
Alig 2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és amikor megyek hozzá, akkor mindig megkér, hogy vegyek ezt-azt a boltból. Nem túl nagy összegű bevásárlásról van szó, rendszerint 500-2000 Ft között vásárolok, de azt soha nem fizeti ki. Első alkalommal csak egy papírtörlőt vittem, és akkor ki is akarta fizetni, de nem fogadtam el. Ezután már rendszeressé vált, és már meg sem kérdezi, hogy mennyibe került. Nem olyan dolgokról van szó, mint például egy üveg bor, amit úgyis közösen fogyasztunk el, hanem mindenféle háztartásbeli termék, mint például étolaj, mosogatószer, zöldség stb. Olyan is volt, hogy csokit hozatott és meg sem kínált vele, hanem csak elpakolta. Eddig kb. 25ezer Ft értékben vásároltam neki, és a közös programokat is mindig én fizetem.

2022. okt. 26. 16:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ő sose vesz semmit neked? Vagy főzni szokott neked?
2022. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
De unalmas már ez a "Csoro vagyok, de kéne punczy, ingyen, mert biztos golddiger a csaj, hogy kér tőlem egy pohár vizet." kérdéssor.
2022. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem való neked ez a kapcsolat dolog, ha ennyire számon tartasz minden rá költött forintot, hidd el sokkal nagyobb költségek fognak felmerülni később.

A legjobb ha kicsapod aztán sírsz hogy milyen rosszak a nők.

Spórolós férfi 1000. kérdése.

2022. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tartanék ennyire számon minden forintot, ha nem csak én költekeznék egyoldalúan. Együttélésnél vagy házasságban nyilvánvalóan nem zavarna, de ez a kapcsolat csupán 2 hónapja tart, és már velem vásároltat a saját konyhájára.
2022. okt. 26. 16:35
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

4.-re.


Trollkodsz.


De ha nem: Szerinted a konyhai dolgait, te nem használod? Te nem zabálsz nála pl.?

2022. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem zabálok nála. Soha.
2022. okt. 26. 16:43
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Aludni azert jo nala meg fogyasztani
2022. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
De az. Gondolom van vagy 6-8 pasija, és mindet leveszi, hol egy 500 forintos papírtörlővel, hol egy mirelit hasábburgonyával, sőt, az igazi verebeket akár egy kiló csirkemellre is.
2022. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

Hívd el magadhoz, és te is kérj tőle olyasmiket, amire épp szükséged van vagy szereted.


Pro tipp csak haladóknak: El lehet mondani, hogy lehetőleg ne kérjen meg ilyesmire, mert (...) [akármi is lehet az oka, hogy bosszant: lehetett olyan partnered, aki kihasznált anyagilag és erre emlékeztet, vagy nem tudsz spórolni, mert mindig veszel magadnak is valamit, vagy fogyókúrázol, de ha betévedsz egy boltba, folyton veszel valamit, ami 50g és 800 kcal, vagy tudomisén].

Nekem már volt lehúzós pasim, miután leesett, mit művel, már előre röhögtem magamban a szánalmas húzásain, pedig még szerettem is (egy darabig:).

2022. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%
ez már kb alapvető.. én is mindig fizetek mikor ide oda megyünk.. aLányoknak kb eszükbe nem jut hogy fordítva legyen. Hát ez van
2022. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!