Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság Gyk-n, chat.hu-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság Gyk-n, chat.hu-n tényleg csak azok ismerkednek, barátkoznak akik a való életben nagyon nyomik, perverzek, vaj van a fülük mögött vagy valamilyen komoly problémájuk van az emberi kapcsolatok terén? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyik sem áll fenn
2022. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném. Nekem most pont innen van egy partnerem akivel még csak beszélgetünk de nem tűnik nyominak meg minden témáról elbeszélgetünk. Nyílván van a dickpic-el kezd. Azt tiltod és ennyi.
2022. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lányoktól hallom sok a furcsa ember, egyik csajjal akivel beszéltem ő napi szinten mesélt róla milyen üzeneteket kap itt gyakorin, valaki megakarta ölni, más beakarta pelenkáztatni magát, volt aki a vizeletét akarta meginni. Én meg akiket itt találtam azok közül is csak a nyitott emberek maradtak meg, akikkel pár üzenet után áttudtam menni instára vagy messengerre, akikre meg várni kellett volna, nem tudom mennyi ideig itt vagy snapen beszélni azokkal hamar megszakadt. Lányként sok gyanús embert foghatsz ki itt, férfiként pedig ha normális vagy akkor találhatsz normális nőt is.
2022. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

A csetponthúúúúú, 15 éve is gáz volt.


A gyk nem volt annyira gáz, igaz a régiek harcai sokkal keményebbek voltak, mint most ezek a "rúgjunk bele a kérdezőbe!" válaszok, vagy az incel őrjöngések. Sokszor teljes adatlapok, emberek lakcímei kikerültek ide a nagy vitában meg elmentek egymáshoz fenyegetőzni - na ja, a régi kemény idők. Engem is fenyegetett meg itt ember "látogatással" - ma ez mókásabb lenne, mióta örököltem egy olyan puskát, amivel gyorsan rendezhetővé válna a nézeteltérés személyes vizitációja esetén.


Manapság már kínosabb, mert eltűntek a régi motorosok és van 3 standard kérdező - az inceles fazon, a "vessző elé szóközt kell tenni , mert az úgy helyes" kisasszony és a Balázs végtelen fiókjai.

2022. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Én fétises vagyok de ha valaki megirja hogy nem érdekli a dolog nem zaklatom nem anyazok, stb

Fel tudom. Fogni ha valakit nem érdekli ez, mert van agyam

Aki nyitott erre annak segítek, már vagy fél tucat nőt bevezettem ebbe a világba! Normálisan! Üdv...

2022. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző rám egyik olyan állítás se, amik a kérdésben szerepelnek, csupán ezt az oldalt is szabadon hagyom ismerkedés gyanánt.
2022. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek.

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha normális is az illető, akkor meg olyan önbizalomhiánya van, hogy eszméletlen.

De örülök, hogy mások pozitív véleményét is olvashatom.

2022. okt. 26. 19:04
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
elég perverz vagyok, viszont élőben is
2022. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én full intro vagyok, így itt igyekszem aktív lenni. Akikkel itt találkoztam eddig virtuálisab: volt, aki szuper személyiséggel rendelkezett, volt, akinél érződött, hogy gondok vannak. Vegyes. (F)
2022. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én alapvetöen egyik se vagyok. De amúgy tényleg vannak furcsa emberek. Néha én érzem magam kellemetlenül, mikor egy nöi beszélgető partner mesél a tapasztalatairól.

A chat.hu-ra már fel se merek menni! Mert az az oldal tényleg maga az undor.

Mikor én találkozok idiótákkal akkor persze, hogy inkább tiltom. Értetlen idiótákkal nincs kedvem beszélgetni, nem hogy vitatkozni.

De azért itt a többséggel pozitív a tapasztalatom.

Van pár nagyon aranyos, normális és szimpatikus lány.

2022. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!