Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok féltékeny típusok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 20:52
A kérdező szavazást indított:
10-betegesen féltékeny
9
8
7
6
5-egészségesen féltékeny
4
3
2
1-szokatlanul nem féltékeny (az sem zavarna, ha minden nap mással feküdne le
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezért raktam le a vadászvizsgát!


34/f

2022. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam beszélni a párommal a kapcsolat elején, hogy mi az, ami nem fér bele. Amíg transzparens a kapcsolatunk, nem lépdel le "valahova", nem dugdossa a mobilját, mint valami agyalágyult és tartja azt a keretet, amit megbeszéltünk a kapcsolat elején, addig meg sem mukkanok, sőt, ha jóban van ellenkező neműekkel, én is szeretnék jóban lenni velük, barátkozni velük, szeretni őket.


Ha ezt felrúgja, akkor sincs nagy féltékenykedés, egyszerűen fogom és kibaszom. 🤷🏻‍♀️ Tudta, mit vállal, ha nem tartja magát hozzá, ne nekem okozzon gyomorgörcsöt a viselkedésével, hanem húzzon a picsába.

2022. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második jól írja. Az elején le kell fektetni a határokat, mi fér bele meg mi nem.
2022. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1est mondanék a zárójeles írományod nélkül. Attól, hogy nem vagyok féltékeny még nem feküdhet le senkivel
2022. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

1. Nincs olyan, hogy egészéseges féltékeny. Ez egy ordas baromság amivel a sok kötődési zavaros hülye nyugtatja magát.

2. Attól még, hogy valaki nem féltékeny attól még zavarhatja ha a párja lefekszik valakivel. A "nem féltékeny" azt jelenti, hogy bízik a párjában és egészségesen kötődik.

Az egész pontozás skála el van cseszve, de legalább a fogalomzavar 10/10 a kérdésben.

2022. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!