Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van különbség féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség féltékenység típusok között, akár már ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Például egyik esetben a srác csak önmagáért féltékeny (ellenőrizget, tesztel furcsa kérdésekkel, neten ismeretlenként kezd velem ismerkedni, provokálni egy randira), nehogy Őt verje át már megint egy nő, vagy a másik esetben valóban tudatában vannak annak, hogy egy komoly, szorgalmas, értékesebb nőhöz van alkalma (akivel komoly kapcsolat is lehetne) és emiatt nyugtalanítják a srácot féltékenységi gondolatok?

Megjegyzem, nem vagyok egy csapodár nő, nem is adtam okot arra, hogy féltékenykedjenek rám, eléggé konzervatív, csendes viselkedésem van. Köszönöm a válaszokat. 28 L



2016. márc. 18. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
bárcsak érteném de,nem értem mit beszélsz
2016. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
Szerintem nincsenek ilyen fokozatok
2016. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ~OnLány~ ***** válasza:

Csak egyfajta féltékenység létezik.

Mondjuk aki az,az az egész dolgot mind meg is csinálja,amiket leírtál.Nincsenek fokozatok,vagy fajták.

A féltékeny embernek bármi megfordul a fejében,amivel a másikat ellenőrizgetni tudja.

Bármilyen személyiség lehetsz,a másik akkor sem fog benned megbízni,ha még azt is mondja,akkor is fog utánad szimatolni.

Vannak ilyen betegesen féltékenykedők.

2016. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!