Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van barátnője miért szentel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnője miért szentel rám ekkora figyelmet?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám nagyon sokat beszélget velem, mindenről kérdez, kávézni hív, és néha messengeren is beszélünk. Ha valami bajom van egyből próbál felvidítani, és ha másik férfival beszélgetek feszült lesz. Nekem ez csak amiatt fura, mert van párja, barátkozni meg nem tudom miért akarna egy férfi pont a kolléganőjével. Valami nincs rendben a kapcsolatában vajon? Csak amiatt foglalkoztat, mert picit tetszik nekem, de nyilván nem szeretnék tőle semmit, viszont így megnehezíti a dolgomat, hogy ne gondoljak rá.
2022. okt. 27. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:
élettársa a lány, évek óta együtt vannak
2022. okt. 27. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
#2 az nem jelent semmit.
2022. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Tehát van egy élettársa, aki nem a felesége? Eközben elhív kávézni, chatel veled. Figyel rád, meghallgat, vigasztal.

Tapogatózik, keresi a rést a pajzson, ha zöld utat mutatsz, akkor szex várható.

2022. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De kávézni csak az étkezőben szoktunk, irodán kívül még nem találkoztunk. De semmi szexuális utalást nem tesz soha.
2022. okt. 27. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Majd fog. Bizalom építés, bevezető fázis. Ismeri a nők működését.:)
2022. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is probal befuzni. En annyira azert nem vennem komolyan ot. Irodan kivul nem fog veled talalkozni, mert akkor arrol az idorol el kene szamolnia otthon. En azt javaslom, hogy ismerkedj, ne varj ra es ne agyalj rajta tul sokat, nehogy elszalaszd azt, aki csak teged akarna. :)
2022. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok elkeserito lenni,de ez amugt semmi. Nem tortent koztetek semmi, nem is tett egyertrlmu utalast,lehet szimplan kedvel teged es ennyi.


Pont volt egy kerdes,amiben a lany annyira benezte es nem is akart tole semmit a pali, csak o gondolt tobbet bele, szerintem most is ez van. Ha egy novel oedvesebb es normalisabb egy ferfi, ok rgybol szerelmesek leszbek vagy legalabbis nagy rajongas lesz, pedig nincs benne semmi. En is kaveztam a kollegammal minden nap, megse tortent koztuk soha semmi,pedig o meg nalam is jart kavezni. Nem kell mindenbe belekepzelni a dolgokat.

2022. okt. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!