Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek figyelmeztessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek figyelmeztessem az exbarátom új barátnőjét? Nem bekavarni, visszakapni akarom.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: lehúztam majd két évet egy nárcival, de a borzalmas fajtából, igazán az utolsó fél évben mutatta ki a foga fehérjét. Tökéletesen indult, aztán szép lassan átváltott. jött az agressziója a kritikára, ilyenkor volt hogy lyukat ütött az falba stb. Nem részletezem a többit, borzalmas lelki terror volt, rám is kezet emelt. Eltelt sok időm a lelki szenvedéssel mire sikerült diagnosztizálnom hogy miért érezteti folyton hogy kevés vagyok, mire leesett hogy manipulál, már késő volt, függtem tőle...nagyon nehezen, tudatosan építgettem magamban már a szakítás előtt az elszakadást és beletörődtem abba, hogy akit szerettem nem létezik, ő sajnos beteg! De a lényeg, ez hónapokkal ezelőtt volt, azóta gyógyulok,de ő próbálkozott..nem egész 2 hete kaptam tőle az utolsó üzenetet amiben azt írta belepusztul a hiányomba, ez a pofon kellett neki, látja mit rontott el stb stb. Elküldtem. Egy hete azt hallottam hogy az egyik jó ismerősöm tesójával találkozgat és szerelmes, olyanokat mond hogy 5 napja ismeri de vele képzeli el a jövőjét , a lány totál odáig van, behálózta, ismerem ezt, közös érdeklődés, udvariasság, lila köd, minden ami a nagy könyvben van a nárcizmusról azt ő mutatja, és ez nekem még néha most is hihetetlen. A lány nagyon kedves, empatikus hozzám hasonló kaliber, tehát a kérdés: érdemes őszintén leülnöm a tesójával és szólni erről, vagy jobb hagyni hogy a saját bőrén tapasztalja a lány és megkockáztatni, hogy egy jókora lelki sebbel végezze ő is? Tényleg nem a bosszú hajt, nincs ő tudatában hogy mit okoz, ezért lényegében a haragot is elengedtem felé. Érdekel a véleményetek, ti mit csinálnátok:)

2019. okt. 18. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem negatívan venné fel, ha tőled hallaná. Amolyan furkálásnak tűnne. Nyilván jót akarsz, de egyrészt most a leányzó is fülig szerelmes és nem nagyon fog neked hinni, esetleg, ha mástól tudná meg... De akkor sem biztos, hogy hatna rá. Viszont szerintem ne foglalkozz vele, nem rosszból mondom, tényleg. Nem mentheted meg az összes leendő barátnőjét. :(
2019. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Mi van, ha valóban rájött, hogy miket rontott el és szeretne megváltozni? Néhány ember valóban képes a változásra, lehet épp ez a lány fogja nála elérni. Attól, hogy hozzád hasonló kaliber a lány, lehet egy kapcsolatban másképp viselkedik.


Kedves tőled, hogy szeretnéd megóvni, de ez nem a te feladatod. Lehet nehéz tanuló pénz lesz neki is, de sokan éltünk már túl felgyógyulást egy ilyen kapcsolat után, neki is menni fog. Aztán lehet tévedsz és boldogok lesznek. Az élet nem igazságos sajnos.

2019. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos 6x hagytam ott, 6x játszottunk ölemben sírós kibékülést "próbálok változtatni, nem bírlak elengedni" szöveggel, rá 1 hétre egy reggeli nem kikapcsolt ébresztő miatt közli hogy takarodj mert ennyire nem tudsz rá figyelni, hogy ő nehogy felébredjen a hangra, vagy rá 2 hétre (mint az utolsó alkalommal) ökölbe szorított kézzel indul feléd de "csak" nekilök a falnak szimplán mert neki rossz napja volt és ellenkezik a véleményed az övével, te vagy a szutyok aki sosem áll mellette:) szerinted egy ilyen ember változik?:) akkor kérdem én mitől?:)
2019. okt. 18. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Oh, te jo eg, mintha a sajat sztorimat hallanám! Hihetetlen, h mennyire nagy fajdalmat tudnak okozni ezek az emberek... es mennyire nem engednek el, miutan vege van. Nekem masfel evembe telt rendbeszedni magam lelkileg, kitartast neked is, kedves kérdező! Valoszinu meg fog nalad probalkozni, ha meg ket hete is megjelent. Nem szabad nekik semmit sem elhinni.


Nem tudom, mi ilyenkor a helyes, vagy mi nem. Valoban rossz szinben tunnel fel masok szemeben, es félreértenék. Lehet a lany magatol is rajon, h valami nincs rendben. Bar ezek a ferfiak az elejetol azt éreztetik veled, hogy mennyire kulonleges vagy, mar az elso par talalkozaskor szerelmet vallanak, es tudjak, hogy mit kell mondani ahhoz, hogy valaki beléjük zúgjon. Ti hogy ismerkedtetek meg?

2019. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Elhiszem, hogy jót akarsz, de ebből te csak rosszul jöhetsz ki. Maradj ki belőle!
2019. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, de inkább ne!

Talán személyesen, vagy tán valaki közvetítővel

2019. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kozvetiton keresztül es 'bizonyitekokkal' ( ha vannak)
2019. okt. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen emberrel voltam én is, és nekem mondták hogy szakítsak vele, de nagyon szerelmes voltam, és teljesen behálózott. Sajnos tényleg te jönnél ki rosszul belőle, hiába akarsz jót. Borzasztóak az ilyen emberek amúgy, engem lelkileg teljesen tönkretett.
2019. okt. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szinte csak bizonyítékaim vannak, mivel a fenyegetéseit hogy "ha valakivel meglát, vagy akár csak csúnyán nézek rá, meg fog kínozni minket stb." a messengeren intézte, illetve smsekben. Régebbi dolgairól pedig tud egy pár ember, hallotta, látta stb.
2019. okt. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!