Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, rosszat tettem ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, rosszat tettem ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21/F vagyok.


Még áprilisban az egyetemen ismerkedtem meg egy lánnyal, ő 22. Ahogy megláttam, azt éreztem, hogy le akarok feküdni vele, úgy sikerült közelebb kerülnöm hozzá, hohy segítettem neki tanulni két vizsgájára, ami nekem is jó felkészülés volt. Ezalatt átalakultak az érzéseim iránta, és inkább randizni akartam vele, mint csak szexelni. Viszgaidőszak végén randira is hívtam, erre napokra eltűnt, majd mondta, hogy barátja van. Tudomásul vettem, de onnantól nem kerestem. Nyár végén újra jelentkezett, kérte hogy találkozzunk, így is lett. Bevallotta, hogy hazudott, nincs és nem is volt barátja. Azt mondta srról van szó, jogy 18 évesen megerőszakolták, ezért nagyon bizalmatlan a férfiakkal szemben, de ez nem kifejezetten nekem szól, higgyem el, hogy fontos vagyok neki, csak időt kér, hogy rendbetegye az életét.


Nagyon megsajnáltam, hányni tudok a szexuális erőszaktól, viszont innentől tartózkodóbb lettem vele, mert ezekután szerintem könnyű férfigyűlölővé válni, és negkockáztatni, hogy beleszeressek egy férfigyűlölő nőbe... Többször hívtam randira még ezután, de hogy zűrös most az élete, így nem megy, de ismét elmondta, hogy nem kifejezetten nekem szól, meg hogy fontos vagyok neki.


Na a lényeg, egy hónapja egy másik lánnyal kezdtem randizni, nagyon komolyan kialakulóban van az együttjárás. Az első lány tegnap megkérdezte, hogy még szeretnék-e járni vele, mondtam, hogy mással épp kialakulóban van, és a kérdésére azt is elmondtam, miért lettem vele szemben tartózkodó.


Elhordott minden rossznak, hogy gonosz vagyok, bosszúálló, stb, hogy sajnálja a lányt, aki egyáltalán szóba áll velem ilyenek... Ja, amúgy azt is felajánlottam neki, hogy elviszem pszichológushoz meg el is kísérem, de nem kért belőle. Ha nem kért a segítségemből meg hárított, miért fáj neki a történések ilyen alakulása?


Köszi előre is a válaszokat!


2022. okt. 29. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem vétettél semmit. Sok boldogságot kívánok az új lánnyal :)

Ez a csaj nincs rendben. Valószínűleg nem kellettél neki eléggé, vagy talán egyáltalán nem. Az ilyenekre kár az időt fecsérelni. Azért sértődött meg, mert számolt veled, mint b opció, vagy, csak, mint olyan barát, akiről tudod, hogy dugna veled. Nem azért sértett, mert érzett valamit, hanem mert azzal, hogy találtál mást, sérült az egója.

Szard le.

2022. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
Szerintem nem cselekedtel helytelenul, mert valoban nagyon bizonytalan es kiszamithatatlan lett volna az elso lannyal maradni, de meg tudom erteni ot is, ha arrol volt szo, hogy valoban idore volt szuksege, es amikorra mentalisan keszen allt volna egy kapcsolatra, akkorra eppen kicsuszott a kezebol a lehetoseg. Ez alighanem csalodast keltett benne, raadasul ugy erezhette, hogy azert valasztottal mast, mert ot nem tartottad teljes ertekunek, hanem pszichologiai kezelesre szorulo embernek, illetve eppen a traumaja miatt tavolodtal el tole. Ezzel egyutt ugy erzem, hogy te nem vagy hibas.
2022. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Semmi baj, jól tetted amit tettél!


Meg kell értenie a lánynak, hogyha sérült a traumától, akkor segítségre van szükséges - és nem biztos, hogy feltétlenül rád!

2022. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem tettél semmi rosszat, a lánynak lenne szüksége segítségre, mert nem tudta feldolgozni a vele történteket (amit valóban nem könnyű)
2022. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy az alakulónál maradtál, a sérült lánynak ugyan segítségre van szüksége, de tőled biztos nem akart semmit, csak egó fényezés.
2022. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

"Ahogy megláttam, azt éreztem, hogy le akarok feküdni vele"

Sose értettem hogy ti hímribik, meglattok egy ismeretlen ember, akivel még egy szót sem beszéltél, de már konkrétan nyelnéd a nedvét:D

Gusztustalan

2022. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó... Miért lenne? Normális reakció, nőknél is jelen van.

Az már más kérdés, hogy ezen a szinten leragad, vagy tovább lép.

De ha nincs kémia akk az egész nem ér semmit.

2022. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lányhoz türelem kell. Szerintem nem veled van a baj, és inkább bármit kitalál, mint hogy haladjon előre és szexre kerüljön a sor, mert mely nyomot hagyott benne és retteg tőle. És tudja, ha közeledtek, eljön az ideje annak is. Fontos vagy neki, az biztos, de tele van félelemmel. Itt csak a te türelmed vihet előre titeket.
2022. okt. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!