Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkedik igy? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy? Nem tettem semmi rosszat, vagy?

Figyelt kérdés

Olyan 4 eve egy bulin megprobaltam folszedni ot, de nem igazan volt benne a dologban, ra 2 evre egy bulin o volt az,aki vegig engem nezett, en nem neztem akkor ra. Ezt a bamulast meg onnan tudom, hogy a haverom mondta tobbszor is,hogy megint engem nez.

Azota ram se hederit, hiaba probalok a kozelebe ferkozni, semmi. Facebookrol is torolt, ha osszefutok vele, ram se nez,ha koszonok neki, es egyedul van, akkor visszakoszon, ha massal van, mintha ott se lennek.

Egy helyre jartunk hobbi szinten, ilyen csoportos tevekenyseg volt, de jo ideje mar oda se jon.


2015. ápr. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
majd ha 2 év múlva egy buliban lesztek nehogy a közelébe menj,vagy ránézz,messze kerüld el! akkor 4 vagy 6 év múlva lehet hogy nem jöttök össze.
2015. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában vonzónak találjuk azokat, akik nehezen adják magukat. De vannak olyan lányok, akik nehezen viselik a visszautasítást. Szóval most még fúj rád, ha elfelejtette lehet ismét előkerülsz.
2015. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De 2 eve

Az utobbo idoben nagyon sokat neztem ot, de meg csak ram se nez,mintha ott se lennek. Mosolygok ra, de semmi.

Bamulom ot, de eszre se veszi.

2015. ápr. 14. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor élvezkedik a helyzetében. Kamrapolcon vagy csak nem tudsz róla.
2015. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nincs értelme egy olyan valaki miatt stresszelni magad, aki időnként még köszönni sem képes...
2015. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!