Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egerben vannak jóképű,fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egerben vannak jóképű,fiatal férfiak? Az egyik szomszédos megyéjében lakom,és hát nálunk egyáltalán nincsenek helyes fiúk,és kíváncsi vagyok hogy arra felé vannak e.

Figyelt kérdés
Nem ismerkedni akarok,csupán a kíváncsiság hajt.

#Jó képű férfiak
2022. okt. 30. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
És ezt akkor miért a Szexualitásba írtad?
2022. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet rossz kategóriát választottam, viszont nem szeretnék ismerkedni,mert nekem nem kell senki,és ezért nem írtam az ismerkedés kategóriába. Viszont tényleg kíváncsi vagyok, hogy a szomszéd megyében mi a helyzet,mert nálunk siralmas😂
2022. okt. 30. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy?
2022. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
23
2022. okt. 30. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Te világszèp vagy?
2022. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő még annál is szebb. 😀
2022. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szintén Borsod?

30/N

2022. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Á dehogy, Eger 50 ezres lakosságából egyetlen jóképű, fiatal sincs csakis rosszarcú 80 évesek laknak ott 😂
2022. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyanakkora az arany mint bárhol máshol

Én egri vagyok eredetileg és azt viszont hallottam fiúktól hogy sok itt a szép lány… mondjuk osztálytársaimat elnézve rájuk nem vonatkozott :D

De egyébként emlékszem hogy kamaszként azért láttam nagyon helyes fiukat a suliban, városban, a Broadwayben 😂

2022. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!