Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha az évben 1 fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha az évben 1 fél napot nem így akartam tölteni? Ti mit gondoltok ha ez történne? Bepótolnátok?

Figyelt kérdés

Nem érti a férjem mi a bajom, hogy ez miért nem volt jó?! Szerintem jogosan esett rosszul.

Pénteken volt a születésnapom, megbeszéltük hogy elmegyünk enni délután a kedvenc helyemre, az év 365 napján 0-24 vagyok itthon most a lányunkkal, nem járok sehova, nincs körmös fodrász stb mert nem fér bele a keretbe, későn ér haza h-szo-ig szóval elmenni se tudnék, nincs segítségem igazán mert anyukám a tesómék gyerekeinek kell segítsen kb folyamatosan és a férjem sose kel a gyerekhez mert nem hallja, akkor se, ha mellette sír.. 1-2 órát vigyáz rá délután neha amikor főzök, takarítok, végezek azzal amivel nem tudok babával együtt. Szerinte az is pihenés nekem... Szóval totál háttérbe vagyok, amivel nem lenne akkora bajom, ha nem cseszték volna el ezt az 1napot is!

Anyukám vigyázott volna a gyerekre, leszerveztük, el is vittük őt, félúton a étterembe szóltak anyósék, hogy jaj milyen számla jött azonnal menjünk át megnézni és segítsünk intézni!! De vigyük a gyereket is akkor már hisz rég látták. Mentünk... Mondtam hogy küldjék el a képet róla, megnézzük, nem!

Vacsi off, gyerek összeszed, átmegy anyósékhoz és ott rohangálhattam utána kiöltözve, magyarázhattam hogy nem kell tömni semmivel, mert hányni fog az autóban stb. Aztán este 6kor kínai kaját kaptam mert az volt nyitva (nem szeretem de nem volt más) és ahogy hazaértünk a hasfájós, üvöltő gyerekkel már csak az esti rutinra volt idő.

Semmi más, nem pótoljuk be, hisz kaja volt... Ha ki akarok kapcsolni menjek el a gyerekkel együtt kávézni vagy vásárolni... Ja mert az ugyanolyan, ő még sose volt vele kettesben sehol... Elmondtam hogy szarul esik, 1 fél délután olyan jó lett volna gyerek nélkül, 0-24 marha nehéz, erre megkaptam hogy nem szeretem a gyereket hogy nem vele akarok lenni? Milyen anya vagyok?!

De, csak egy étteremben egy 10hóssal nem akkora buli elmenni, én nem eszek kb, stb. Elmenni vásárolni vagy kávézni sem kikapcsolódás úgy.


2022. nov. 3. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Drága szívem! Nagyon átérzem mit élsz át jelenleg, én is keresztül mentem ezeken. :( Eszik már a lányotok rendes kajákat ezek szerint, tehát nem anyatejes (tápszert apa is tud adni), akkor egyik nap amikor apa otthon van, szépen a kezébe adod a gyereket, te meg elmész valahova! Sajnos az ilyen férfiak másból nem értenek, másként nem fog menni. Pár óra az egész, te kiszabadulsz picit, ő meg ízelítőt kap abból mit is csinálsz 10hónapja minden egyes nap. :)

Ja, és tudd, elmúlik! Ölellek. ❤️

2022. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A férjem beszélt velük, ott voltam mellette, mondta persze, úgy kezdte hogy úton vagyunk az étterembe, mert születésnapom van, küldjék el a képet megnézzük vagy hívják fel az ügyfélszolgálatot, erre jött a felháborodás, hogy de hát ma van a határideje, nem veszik fel, ők ezt nem értik, nem is akarnak ügyintézővel beszélni stb, intézze el nekik a férjem, egy fél óra...

Ekkor kattant be a férjemnek hogy oké menjünk, vigyük a gyereket is akkor már és gyorsan folyt köv, csak nem fél óra lett hanem 2,5 és kiderült hogy nincs semmi gond a számlával, be kell fizetni és ennyi.

2022. nov. 3. 13:50
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáék nyilván nem aznap kapták a számlát, aznapi fizetési határidővel... férjed a tutyimutyi és ugrik és ja persze visszük a gyereket is... hát nem.

Mert neki felveszi az elérhetetlen ügyfélszolgálat a hívást? Nyilván nem.


Szerintem is lépj le, hagyd ott a gyereket. Hadd sajnálgassa anyukája, hogy micsoda teher van a fiacskáján és na ugye milyen sz*r anya vagy, hogy lelépsz a gyereked mellől, ezt hogy teheted...;)

2022. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem anyós miért szólhat bele a dolgokba? A párom anno mellém állt, és megmondta az anyjának hogy van háza ott bepeszólhat a dolgokba, itt nálunk nem. Egy csekk miatt a párom nem ugrana szerencsére. Csak nagyon nyomós indok miatt mond le bármit is.
2022. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bennem az is felmerült, hogy talán a férjed nem is igazán akart veled vacsorázni...
2022. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!