Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha az évben 1 fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha az évben 1 fél napot nem így akartam tölteni? Ti mit gondoltok ha ez történne? Bepótolnátok?

Figyelt kérdés

Nem érti a férjem mi a bajom, hogy ez miért nem volt jó?! Szerintem jogosan esett rosszul.

Pénteken volt a születésnapom, megbeszéltük hogy elmegyünk enni délután a kedvenc helyemre, az év 365 napján 0-24 vagyok itthon most a lányunkkal, nem járok sehova, nincs körmös fodrász stb mert nem fér bele a keretbe, későn ér haza h-szo-ig szóval elmenni se tudnék, nincs segítségem igazán mert anyukám a tesómék gyerekeinek kell segítsen kb folyamatosan és a férjem sose kel a gyerekhez mert nem hallja, akkor se, ha mellette sír.. 1-2 órát vigyáz rá délután neha amikor főzök, takarítok, végezek azzal amivel nem tudok babával együtt. Szerinte az is pihenés nekem... Szóval totál háttérbe vagyok, amivel nem lenne akkora bajom, ha nem cseszték volna el ezt az 1napot is!

Anyukám vigyázott volna a gyerekre, leszerveztük, el is vittük őt, félúton a étterembe szóltak anyósék, hogy jaj milyen számla jött azonnal menjünk át megnézni és segítsünk intézni!! De vigyük a gyereket is akkor már hisz rég látták. Mentünk... Mondtam hogy küldjék el a képet róla, megnézzük, nem!

Vacsi off, gyerek összeszed, átmegy anyósékhoz és ott rohangálhattam utána kiöltözve, magyarázhattam hogy nem kell tömni semmivel, mert hányni fog az autóban stb. Aztán este 6kor kínai kaját kaptam mert az volt nyitva (nem szeretem de nem volt más) és ahogy hazaértünk a hasfájós, üvöltő gyerekkel már csak az esti rutinra volt idő.

Semmi más, nem pótoljuk be, hisz kaja volt... Ha ki akarok kapcsolni menjek el a gyerekkel együtt kávézni vagy vásárolni... Ja mert az ugyanolyan, ő még sose volt vele kettesben sehol... Elmondtam hogy szarul esik, 1 fél délután olyan jó lett volna gyerek nélkül, 0-24 marha nehéz, erre megkaptam hogy nem szeretem a gyereket hogy nem vele akarok lenni? Milyen anya vagyok?!

De, csak egy étteremben egy 10hóssal nem akkora buli elmenni, én nem eszek kb, stb. Elmenni vásárolni vagy kávézni sem kikapcsolódás úgy.


2022. nov. 3. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Gratulálok a párválasztáshoz. Én a helyedbe fokozatosan alakítottam volna már a kapcsolat elején is, hogy együttműködve, egymást támogatva tudjunk lenni, gyereket meg olyannal vállalok, aki támogat ilyen szinten is, lelkileg-fizikailag. Persze ez kölcsönös.

A kialakult helyzettel már nem igazán tudsz mit csinálni, kivéve, hogy szépen nyugisan leülsz és megbeszéled ezt a férjeddel, és ahányszor kell, megismétled ezt a beszélgetést. Lényeg, hogy szépen nyugisan.

2022. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez csak rosszabb lesz...
2022. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába volt így, a gyerek előtt megosztott házimunka ment stb, meg volt beszélve hogy segít, az elején segített is, de elkopott, mert hogy ő dolgozik, fáradt, heti 1 napja van pihenni. Az se segít hogy anyósomék ki vannak akadva hogy mi az hogy neki házi munkát kellene végezni ha hazaér, hisz dolgozik, hát otthon vagyok én, és mi az hogy az apjával van a gyerek délután néha, amíg én csinálok valamit itthon, tegyem be a kiságyba és csináljam a dolgom, sír sír, nem kell foglalkozni ezzel ennyit...
2022. nov. 3. 10:52
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Hát szívem, ez már tényleg olyan hogy kb magadnak köszönheted ha ilyen férfit választottál apának. A szülinapod nál meg ki kellett volna állnod magadért hogy ne haragudjatok de egyébként ma szülinapom van és ezt szeretném az étteremben tölteni a férjemmel, bár kétlem hogy ilyen mondat hagyta volna el a szádat.

As évekre visszamenően alakulhatott ki ami azt a mai helyzetet is okozta, kb te vagy a családban az a szereplő aki feláldozta magát, akivel bármit meg lehet tenni akinek nem számít se a véleménye se az hogy hogyan érzi magát csak lásd el a feladataidat.

Látod ilyenkor már hiába állsz ki magadért egyből azt kapod hogy te egy sar vagy, ami ugyebár amúgy nem lenne igaz csak már annyira felvetted ezt a szerepet a férjednek köszönhetően hogy nagyon nehéz ebből kibújni. Látod te is ugyanúgy meg mondhattad volna neki hogy akkor ő nem szereti a gyereket mert nincs vele annyit?


Plusz szerintem ez nemcsak a férjed miatt van hanem már a családod on is látszik hogy te vagy az akinek nem számít a véleménye vagy az érzései, ha a szülinapodon kiöltözve odamész is annyira nem képesek hogy azt mondják hogy persze menjetek nyugodtan vacsorázni tehát ez a másik totális semmibe vétele. Na de itt most nem a gyűlölködés a megoldás meg hogy ezen gondolkozz naphosszat ha nem el kell kezdeni kiállni magadért És következetesnek lenni mert anélkül nem fog sikerülni.

2022. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Neked heti 1 napod sincs pihenni. És napi 1 órád sem. Ja de, míg főzöl ő meg a gyerekkel van. Tényleg micsoda pihenés.


Marhára nem mentem volna be anyósékhoz a számlát nézegetni gyerekestől a szülinapi vacsim helyett. Fel se merül. Majd a férjem máskor bemegy hozzájuk és megnézi.


Anyuka amúgy se ossza az észt, szegény kisfia foglalkozzon-e a saját kölykével - elnézést hogy nem a telefont nyomkodja míg a gyerek ordít, te főzöl... tényleg de be van fogva. Semmi köze a családi életetekhez. Bár úgy látom már neked se nagyon, férjed meg anyuka elsikálják a dolgot.


Beszélj a férjeddel az új keretekről. A szülinapodnak mondjuk már annyi.

2022. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Férjed hétfőtől szombatig dolgozik és így sincs pénzetek... innen ered a probléma. Keressen egy normális állást.
2022. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt még az elején amikor kicsi volt a gyerek mondtam neki, szerinte máshol nem kapna többet vagy csak 3-4 műszakkal.

Egy ideje mondogatja, hogy gondolkozzak valami vállalkozáson, kéne gyed kiegészítés, de rájöttem hogy ha neki ekkora teher heti párszor délután 1-1 órát vigyázni rá, akkor mi lenne ha nekem dolgozni kéne naponta kb vagy több órát. Ha nem szólok magától nem ad neki inni, enni stb. csak játszanak.

2022. nov. 3. 11:27
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
A szülinapi kajálásra tartotok már kocsival, és képes ilyen h.ügyeség miatt visszafordulni a férjed?! Ne már....Ha a többit nem is olvastam volna, akkor is azt írnám, hogy állj a sarkadra, ha eddig nem tetted! Te nem a felesége vagy, hanem a lábtörlője, akit nem elég, hogy sz...ba se vesz, de még jól meg is aláz ezzel, ennyit jelentesz neki :S Szülinapi vacsi vs. anyós számlamagyarázata...Otthagynám a francba ezek után minimum egy hétre, elmennék egy wellness hotelba, vagy csak egy baráthoz, és kerül, amibe kerül, bepótolhatnád az elmúlt időszakban mindazt, amit a véreden és verítékeden megspórolt a férjed, ill. a "családod"! Amit csak szeretnél, kezdve a vacsorával, az általad a féjed helyett elvégzett házimunka ára, a gyerekfelvigyázás...! Ha nem becsülnek semmire, akkor az se hiányozzon! Legalább legyen egy jó heted! Büdös bunkó banda!
2022. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
8-asnak még egy szavazat.
2022. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de te sem vagy normális, hogy hagytad… Más, ha egy életveszélyes vagy súlyos helyzet miatt kért volna segítséget, abban az esetben rohan az ember azonnal, és törli a programot. Egy szaros számlának az értelmezése, intézése nem tartozik ebbe a kategóriába, meg mi az, hogy telefonon befotózva nem jó? Itt az lett volna a helyes, hogy megmondjátok, program van, most nem alkalmas, egyeztettek majd, hogy legyen. Felnőtt embernek semmilyen rokon ne szabja már meg, mikor hova mehet, mit csinálhat! De mondtátok egyáltalán, hogy most nem alkalmas, vagy csak szolgalelkűen mentetek gyerekestül?
2022. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!