Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam abban hogy melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam abban hogy melyik telepulesen lakok, hogyan bukhatok le es mikre figyeljek hogy ne deruljon ki a hazugsag?

Figyelt kérdés

Nem akartam neki elmondani melyik faluban lakok, ezert azt mondtam neki hogy ott lakok abban a varosban ahol o. Egyebkent ott intezek minden dolgot, oda jarok dolgozni stb, de nem ott elek. A varostol 1 orara busszal, kocsival fel ora.

Talalkozasnal nagyon nehez mert nekem az utolso buszom este 10:55 es mit mondjak mindig miert kell sietnem mikozben o ugy tudja ott lakok en is abban a varosban ahol talalkozunk? Le fogok bukni?

Mire figyeljek hogy ne bukjak le?

Nem tudom hogy lehetne kiviteleznem, mert en buszokhoz vagyok kotve es igy nagyon nehez


2022. nov. 3. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy most költözöl oda abba a faluba.
2022. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem akarom hogy tudja hogy hol lakom. Igy jobb hogy azt hiszi ott lakok a varosba
2022. nov. 3. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valójában nem akarsz szoros kapcsolatot.

Akkor mért zavar, hogy korán el kell menj haza?

Egy szabadidőkapcsolatban mért baj, ha 10 után elbúcsúztok?

2022. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ne találkozgass olyan faszival, akiből kinézed, hogy esetleg van rá esély, hogy baltás gyilkos. Annyira fosol tőle, hogy még a település nevét sem akarod megmondani, de a lábad szétrakod neki? Ez azért elég furcsa.
2022. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

- Okmányaidat ne hord magaddal! Ha muszáj, eldugva!

- Ismerd meg a várost! Ciki, ha nem ismered az utcákat, vagy nem tudod, hol van X meg Y hely, ami ott közismert.

- Néha legyen nálad blokk, reklámszatyor, doboz, vagy bármi, ottani boltok logóival!

- Panaszkodj a forgalomra, útfelbontásokra,... Honnan tudj ezekről? A városi híroldalakat nézd a neten!

- Igényelj városkártyát ha van!


De bukni fogsz, amikor majd hazakísér. Ezt talán kivédheted, ha egy soklakásos társasház kapukódját megszerzed, így be tudsz menni a kapun.


Nekem anno ezeket tanították a kiképzésen.

2022. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolat celjabol ismerkedunk. Nem azert nem mondom meg mert felek tole. De ez mindegy
2022. nov. 3. 16:29
 7/11 A kérdező kommentje:
5! Nagyon szepen koszonom!
2022. nov. 3. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:
5: Milyen kiképzésen?:)
2022. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6: Akkor sokáig nem tartható, hogy ne mondd meg neki.
2022. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Abba a varosba fogok koltozni ahol o lakik, hetek kerdese
2022. nov. 3. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!