Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus személlyel volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus személlyel volt dolgom vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel. Nagyon normálisan el lehetett vele beszélgetni,az elején...

Aztán ahogy egyre jobban belebonyolódtunk a beszélgetésbe,állandóan vitákat provolkált. Ha valamit nem úgy mondtam ahogy neki tetszett már egyből bunkónak titulált,próbált bennem bűntudatot kelteni,olyankor is mikor nem követtem el semmit sem. Belefáradtam,hogy mindig mindenre oda kellett figyelnem,hogy mit mondok,hogyan mondom,mert ha neki nem tetszett egyből duzzogott.

Végül meguntam és megszakítottam vele a kapcsolatot.

Ilyen lehet ha valaki nárcisztikus? Sosem volt dolgom eddig ilyennel.

24/L


2022. nov. 4. 08:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
Hmmm. Általában a nők már az elején szétteszik a lábukat az ilyen nagyfiúknak! Én gratulálok neked hogy te benned volt tartás!
2022. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Személyiség zavarod van.
2022. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt miből szűrted le? :D
2022. nov. 4. 08:35
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Manapsag mindenkit narcisztikus jelzovel illetnek,majd,ha latsz rola diagnozist, akkor narcisztikus.
2022. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor lehet szimplán csak egy idióta volt. Örülök,hogy nem pazaroltam rá több időt.
2022. nov. 4. 08:38
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Nincs is nagyon normális pasi, ezen szerintem ne is lepodj meg :D
2022. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Sajnos kezdem én is így érezni.

Itt vagyok 24 éves és úgy érzem sosem találok majd olyan embert aki mellett megállapodhatok.

2022. nov. 4. 08:44
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Oh te meg fiatal vagy, en a legutobbi exem utan 30 evesen feladtam. :)
2022. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerintem én is elengedem ezt a témát már :D Az utóbbi időben annyi csalódás ért,hogy nem vagyok biztos benne kell e nekem ez. Jobb egyedül
2022. nov. 4. 08:55
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
9# dehogy engeded el😀 én 33 éves fejjel találtam meg az igazit. Sose szabad feladni.
2022. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!