Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerkedek valakivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedek valakivel és később tiltom őt messengeren, akkor attól még látja a korábbi üzeneteket? Vagy észre veszi valamiből, hogy ezt tettem?

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a kapcsolat, olyat tett, amit nem tudok megbocsátani.


Már nem is beszéltünk utólag. Ezért dühösen töröltem az ismerőseim közül és tiltottam a messengeren. Ezt ő észre veszi valamiből?


2022. nov. 6. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az üzeneteket látja, ahogyan azt is hogy tiltottad.
2022. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt miből látja?
2022. nov. 6. 17:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre az üzenetre nem tudsz válaszolni felírat jelenik meg.
2022. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De csak akkor látja, ha írni akar. Egyébként ha maga a listát nézi , nem látszik. Úgy értem.
2022. nov. 6. 17:29
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy? Tiltottad! Vége, kész, ennyi. Értelmetlen rajta filózni, ha már megtörtént. 😅
2022. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Eszre veszi ha a profilodra akar menni vagy meg is irna neked. Most vagy a figyelmet akartad felkelteni vagy egy 15 eves gyerek szintjen vagy!
2022. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem értelmetlen. Mert lelkiismeret furdalásom van. Talán kicsit igazságtalan voltam.
2022. nov. 6. 17:43
 8/14 anonim ***** válasza:
te nagyon hülye vagy baszki .... tiszta dedó
2022. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Látja, és ha ő írni próbál valamit, nem írja ki neki hogy le van ő tiltva, hanem azt látja hogy üres karika van benne pipa, sose lesz teli karika vagy profilkép ikon. És akkor találgathat hogy meghaltál, elromlott a telefonod, nincs net, felmentél a Himalájába, letörölted a facebookod, vagy letiltottad. És akkor ezt nem lehet tudni. Tudom mert kipróbáltam.


És ha utána feloldod a tiltást, akkor az eddigi (nála üres karika benne pipa) üzeneteit nem fogod megkapni, de ha a feloldás után ír valamit azt megkapod.

Nála ott marad az üres karika benne pipa a tiltás alattiaknál, amit újonnan küld feloldás után azoknál meg már a profil ikonod lesz.

2022. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. nov. 6. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!