Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazavitt egy buszsofőr azonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazavitt egy buszsofőr azonban nem kérdeztem meg én hülye a nevét. A busz végállomásán ha megkérdezek egy sofőrt hogy ez a kedves sofőrnek mikor lesz járata vajon elmondják?

Figyelt kérdés
Úgy mondanám hogy azzal a sofőrrel szeretnék egy járaton menni akivel vasárnap 19.15 kor hogy megköszönjek neki valamit.
2010. szept. 28. 20:57
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
tuti tudni fogják hogy aznap ki volt délutános XY járaton.
2010. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
irodában biztos megmondják ki volt...
2010. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Végállomáshoz menjek el (a járat végállomásához) vagy a xy volán zrt hez:D?
2010. szept. 28. 21:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van megmondják. Nem olyan segítőkészek ám. Legalábbis itt Szolnokon nem.
2010. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Moszuke ***** válasza:
végállomáson jó esetben ha elmondod hogy néz ki még fel is ismerik és elmondják mikor jön be a busza legközelebb és megvárhatod:)
2010. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért azt ne mond nekik, hogy hazavitt, nehogy bajba keverd.
2010. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen, nem szeretném mondani h hazavuitt csak annyit hogy megköszönnék neki valamit. elmondom h vasárnap a 19.15-ös járattam volt :)
2010. szept. 28. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy az hogy vasárnap 19.15 nem fogja tudni.

én bkv körökben mozgom, a sofőrök gyakran azt sem tudják, hogy ki van 10-15 perccel 1-2 kocsival előttük. inkább a személyleírásád add meg, és kérdezd meg hogy mikor dolgozik legközelebb, azzal több sikerrel járhatsz.

2010. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
még a buszra emlékszek :D próba szerencse megpróbálom ha nemmegy elmagyarázom hogy milyen busszal volt, hogy néz ki :D
2010. szept. 28. 21:47
 10/14 A kérdező kommentje:
:) Nah sikerült mér csak egy telefonhívás és meglesz a név:)
2010. szept. 29. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!