Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szóltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok, ha egy fiú leszólít titeket normális dumával, mely nem betanult, hanem egyéni? (metró, busz, park, stbstb)

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz egyéni duma alatt? PL ha találkoznál velem a buszmegállóban mivel szólítanál le?
2011. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:
100%

attól függ hogy néz ki.

na, most lehet megkövezni...

2011. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát attól függ mi az a duma. Én szeretek beszélgetni az emberekkel, a hülyék is megtalálnak, mindig engem szúrnak ki, pedig semmi feltűnő nincs bennem, de engem nem zavar, bármire reagálok :D
2011. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
jajj kérdező nem ez számít. ha jól nézel ki, akkor a gagyi betanult szöveg is jó, nem ez számít.
2011. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
ilyen helyeken nem ismerkedem :) férjem úgy szólított meg, hogy megdícsért, hogy jól játszom, és megkérdezte, innék-e egy pohár frissítőt. teniszklubban volt ez. de teljesen nyilvános helyen engem akár a világ legjobb pasija is leszólíthatott volna a lehető legeredetibb szöveggel, az sem ért volna célt...kissé bizalmatlan vagyok az idegenekkel.
2011. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha én megyek valahova akkor általában sietnem kell mert mindig elhúzom a készülődést, szóval nem örülnék. Amúgy meg semleges lenne, nem akarok most barátkozni, főleg nem a buszmegállóban, adna pár kellemes percet, hogy valaki érdemesnek talált erre, de ennyi.
2011. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

velem megesett ilyen, és egészen a végéig nem esett le, hogy mire ment ki a leszólítás, totál azt hittem csak kérdezni akart valamit

csak miután beszélgettünk így mondta, hogy találkozhatnánk később esetleg egy kávéra vagy teára

nah itt elment viszont a kedvem, mert sajnos nagyon nem jött be az illető

ne értsetek félre, nem nézett ki rosszul, de nekem idősnek tűnt (20as évek vége, korai harmincas, én meg 20 vagyok), meg így én se bízok annyira az idegenekben

úgyhogy azt mondtam neki, hogy nem nagyon érnék rá, de amikor továbbra is erősködött, akkor közöltem, hogy van barátom (akkor még nem volt, de már ismertem, és többé kevésbé ki is néztem azt aki később az lett és most is)


nekem semmi rossz élményem nem volt erről a végét kivéve, de amúgy kellemesen elbeszélgettünk


szerintem ez egy teljesen korrekt dolog, mármint megbántani tuti nem fogsz vele senkit


csak sajnos valószínű, hogy nem lesz a csaj túl nyitott mondjuk az utca közepén (engem bevásárló központban szólított le az illető)

2011. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamóca. ***** válasza:
azért azt mindennek ellenére cáfolnám hogy teljesen totálisan mindegy milyen dumával. vannak extrém szar dolgok, ha pl egy ilyen "szia cica van gazdád" dologgal próbálkozik, felőlem aztán akármilyen jól néz ki valószínűleg kiröhögöm. más kérdés hogy ha jól lereagálja a röhögésem akkor mi van, de általában aki ennyire balf*sz az erre idegesen továbbáll.
2011. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha velem kb egykorú (szoval nem pedo) és egyedül vagyok akkor biztos szívesen fogadnám mert imádok embereket megismerni és addig sem uncsiznék míg várom a buszt:P
2011. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen fogadnám. De ez nem mindig volt így, sokáig azt gondoltam, hogy utcán csak balf*szok ismerkednek és amúgy sem biztonságos idegenekkel csevegni, de egy fiú megváltoztatta ezt az elképzelésem. :) De ha féléve jöttél volna oda hát valószínűleg max egy szavas válaszokat kaptál volna tőlem és elutasítást, ma már viszont szívesen beszélgetnék. Tehát ez nagyon attól függ, hogy milyen csajt nézel ki. De végülis megpróbálhatod, vesztenivalód sosincs. Ha meg falakba ütközöl tudd, hogy nem biztos, hogy veled van a baj, hanem egy olyan csajt fogtál ki, aki épp nem vevő az ilyesmire. :)
2011. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!