Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokhoz a nőkhöz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz a nőkhöz szól a kérdés, akik ismerkedtek, párkapcsolatban voltak nem magyar férfiakkal is. Milyen általánosításokat alkotnátok a tapasztalataitok alapján más országbeli férfiakról?Magyar, angol, német,olasz,spanyol,orosz,török,görög,indiai...

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy kedvesebb, vagy segítőkészebb, vagy szenvedélyesebb, vagy bunkóbb, sekélyesebb, magasabb elvárásai vannak, tisztelettudóbb stb

(én is tudom, hogy minden ember más, hogy az általánosítás nem jó.. mégis érdekel)



2022. nov. 7. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira lesz releváns, mint amennyire minden magyar férfi egyforma.
2022. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem eddig volt német, francia és holland. Maguk a srácok nyilván azért különböztek személyiségre, de mindegyikükre igaz volt, hogy udvariasak voltak, és nőként kezeltek. Sajnos a magyar pasikról ez nem annyira mondható el, nagyon elterjedt, hogy minden nő egy pénzéhes ribi/csak szexre jók, és hát, úgy is viselkedik a legtöbb..
2022. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Svájci a férjem. Talán épp azért, mert más pénzügyi kultúrában nőtt fel, nem kellett soha aggódnia hogy hónap végén nem lesz pénze, egész máshogy is áll hozzá. Nem veri a fogához a garast. Mikor összejöttünk, akkor is simán meghívott bármire, és nem, nem engedte hogy fiezssek, pedig már az első randin is felajánlottam a lehetőséget. Később, mikor már ténylegesen összejöttünk, akkor kiharcoltam párszor hogy én is meghívhassam. A feles fizetésbe könnyebben belement, de az ő részét szinte soha nem fizethettem.
2022. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Nemtudom az szamit e, nekem cigany a ferjem, hat mas elet😂

Meg van mondva mit csinalhat egy no mit nem, a ferfi a csaladfo nem ugy mint a magyaroknal

Sokmindent tudnek meselni

2022. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De amugy az elso jol irja, minden ember mas

Bar ettol fuggetlenul az altalanositasnak is mindig van alapja, mas nep mas szokasok

2022. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen hasonló a tapasztalatom, mint a #2-nek.
2022. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

3


Azért ahhoz képest hogy itt leginkább belső tulajdonságokról szólt a kérdés, te csak a pénzről tudtál nyilatkozni. Nyilván nagy lehet a szerelem, ha ez a legmeghatározóbb tulajdonság amit ki tudtál emelni a svájci férjed meg a magyar férfiak között.


Mindenesetre azt legalább tudjuk, hogy neked a pénz a legfontosabb.

2022. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltam a kérdésre nem? Akkor meg mi bajod? A te válaszod sokkal kevésbé relevánsabb, mint az enyém. A véleményed nem érdekel. Azért írtam erről az oldalról, mert itt a gyakorin állandóan megy a melldöngetés hogy hát bizony ő nem fizet a nőnek semmit. Más országban meg ez tökre máshjogy van. De oké, tessék írok neked belső tulajdonságot is, csakhogy megnyugodjon a kis lelked. A férjem emberszámba vesz, sőt, nőnek tekint!!! Nem háztartási cselédnek, nem szexrobotnak, NŐnek! Bármikor meglep aprósággal, bevásárlásból mindig hoz valami kis ajándékot, egy szelet csokit, mert tudja hogy az a kedvencem. Mikor még ingáztunk a két ország között, képes volt egyetlen napért eljönni Magyarországra, hogy találkozhassunk. Amikor beteg voltam és az ágyból se bírtam kikelni, lemondta az összes programját hogy velem legyen és segítsen, mert még a mosdóba se tudtam kimenni egyedül. Ajtót kinyitni neki alap, a kabátom lesegíteni szintén. Bármit tervez, az első gondolata én vagyok. Amikor elvetéltem, velem sírt és totál feleslegesen magát okolta. Egymilliószor többet ér a férjem, mint a sok frusztrált idióta aki ide írogat napi szinten. #3-as voltam.
2022. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

8


Abszolút nem érdekel, el sem olvasom ezt a válaszod, bőven elég volt az első 2, fellengzős mondatodat olvasni : Az a lényeg, neked a lóvé a legfontosabb, te így képviseled a magyar nőket :)

2022. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!