Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági vízummal mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági vízummal mennyi ideig tartózkodhat 3-dik országbeli (kínai) állampolgár Mo-n?

Figyelt kérdés
Van egy közös gyerek, házasság talán jövőhéten lesz itt kinn Kínába, készülünk Mo-ra hamarosan, ott szeretnénk élni a későbbiekben hosszú távon.

2015. máj. 11. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Melyikőtök kínai?
2015. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én magyar vagyok (a menyasszony) a párom kínai, és Kínában vagyunk jelenleg. Csak nekem nem tetszik itt. Szerinte a házassági vízum a legjobb ha együtt akarunk élni Mo-n, mert igen csak megbonyolítják a sima mezei vízumot, még ezt is honosítani kellesz, ha itt kinn kötünk házasságot. Szóval a lényeg az lenne hogy ha erre sor kerül ezzel mennyi ideig lakhat Mo-n nálunk, ez érdekelne.
2015. máj. 11. 15:55
 3/13 anonim válasza:
0%
Azt úgy mondják, hogy harmadik világbeli és légy szíves maradjatok is ott Kínában, nem kell ide több kínai így is van több mint elég. Kösz.
2015. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már telefonáltam a követségebe, de csak a honosításról papoltak...hogy csak akkor tudják elfogadni vízumhoz ha honosítva van, így ettől több kérdésig nem jutottam el...
2015. máj. 11. 15:57
 5/13 A kérdező kommentje:
A hivatalos megnevezés harmadik országbeli, és bocsánat, de a kisfiam magyar állampolgár, otthon született és szüksége van az édesapjára, aki kínai mérnök...mármint a munkája. Itt nem tudunk maradni mert mindenki megbámul minket és a babát kiveszik a babakocsiból is...így nem lehet élni.
2015. máj. 11. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem válasz a kérdésre, de én azt nem értem miért jönnétek Magyarországra? Oké, hogy Kína nem egy jó hely, de Magyarország is épp olyan szar. Miért nem költöztök máshová? Ahol jó életetek lehet. Magyarországnál bármi jobb.
2015. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kínánál Magyarország ezerszer jobb. És itthon egyébként vígan meg lehet élni, csak akarni kell. De a legtöbb ember jobban szeret nyavalyogni mint tenni bármit is a boldogulása érdekében.
2015. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz :D én úgy tervezem tovább megyünk Németbe, mert Mo-n sok a rasszista és megélni sem lehet a pedagógus fizumból ! Nem kell ilyen jövő a babómnak ahol raszisták az emberek és nincs normális megélhetés ...Kína sok szempontból jobb mint Mo főleg a nagyvárosok, de itt nem tudunk normálisan élni mert mindenki megállít, megnéz stb. lefotóznak minket különösen a picurt...ami hízelgő ugyan de már volt emiatt beteg is, mert mindenki megfogdosta és bacikat szedett össze amitől majdnem kiszáradt.
2015. máj. 11. 16:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Kiveszik a kocsiból?

Menj már!

Még csak meg se bámultak, amikor kint voltam!

Nem egy barbár ország, semmi gond nincs vele, bár igaz, Tajvan azért jobb gazdaságilag, mint "main China".

2015. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hol voltál és hogy nézel ki...de én több városban éltem (Guangzhou , Ningbo) és mindenhol megbámultak és készültek szinte minnden nap közös fotók kínaiakkal, most meg a babára szálltak rá ahol most vagyok Shanghai mellett...kérlek mond meg hol az a város ahol nem bámulnak meg, mert akkor oda költözünk :D csak ne Hong kong-ot mondd mert az kivétel...meg baromi drága is.
2015. máj. 11. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!