Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még tanuló vagyok és a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még tanuló vagyok és a szüleimnél élek. Sajnos egy nem olyan szép lakásra futotta nekik. Lányként ez zavarna téged? Vagy fura lenne ha ilyen lakásba hívnálak át?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla bruh.

2022. nov. 7. 19:50
A kérdező szavazást indított:
igen, befolyásoló tényező
egy kicsit befolyásoló tényező
egyáltalán nembefolyásoló tényező
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem zavarna mivel össze se jönnék putris csajjal
2022. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek annyi ész jutott, hogy az nem esett le neki, hogy a kérdező a férfiak / srácok halmazát erősíti...


Én teljesen megértelek. Egy nagyon lerobbant panelban laktam 19 éves koromig, amit apám bérelt, erre telt. Egyetem kezdetével elköltöztem albérletbe.


Annyi a titka, hogy ne vidd fel a lányt. Én ha ismerkedtem egy lánnyal, akkor megmondtam neki az igazat. Ennyi. Volt hosszútávú tini kapcsolatom. Én mentem át mindig a lányhoz, ha nem tudtunk mást programot kitalálni.


23F

2022. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező fiú, és lányok véleményét kérdezte.


Viszont amúgy én veled ellentétben összejönnék "putris" csajjal. Volt is ilyen barátnőm. Én szerencsés vagyok, mert aránylag jól élünk. Ő szerencsétlen, mert rosszabb helyzetben élt. Nem azért mert a szülei nem adtak meg mindent amit tudtak, hanem mert nem tudtak többet adni. Egy ilyen családban is megvan az értékrend és a szeretet. Nem ettől lesz egy lány kevesebb. Sőt általában az ilyen családban felnőtt lányok szorgosabbak, több mindent csinálnak, mint a pláza cicusok. Számomra ez inkább imponáló dolog.

Csak azért nem fogom lenézni, mert a szülei kevésbé jólfizető állást kaptak. Vagy valami miatt romlott a színvonal náluk. Mi jókor építkeztünk, olcsón tudtunk telket venni, baráti áron, ismertünk jó munkásokat stb stb, jól jött ki ilyen téren a dolog. Szüleim is sokat túlóráztak, amíg tehették, így tényleg könnyű.


De tudod mi az ami majd számít?? Nem az amit az én vagy az ő szülei összeraktak, hanem az, hogy mi ő és én mit tudunk összehozni. Hogy honnan jött az lényegtelen. Az számít, hogy milyen belső értékrendel rendelkezik.

2022. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Ha elmúltál 16 elkezdhetsz te is dolgozni kérdező és akkor 60-70 éves korodra lesz olyan lakásod amilyet akarsz
2022. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rend és tisztaság van, akkor ez nem okozna problémát!
2022. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem okozna gondot. Az én családom is szegényebb régegből származik. A szüleim háza tiszta, rendezett de nem túl modern, egyes bútorok nagyon régiek, bár az utóbbi években amit lehetett, azért lecseréltek. Kapcsolatomban eddig is mindig megmondtam, hogy ez a helyzet, aki ennek tudatában vissza akar lépni, addig tegye amíg nem találkozott a családommal. Soha senkinek nem volt ezzel gondja.
2022. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!