Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, milyen gyakran várjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen gyakran várjátok el, hogy a párotok meglepjen wellness hétvégékkel, fine dininggal stb?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Rendszeresen.
2022. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kb havonta minimum az egyiket?
2022. nov. 8. 12:31
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem várom el, de szeretem, ha egy férfinak magától eszébe jutnak ilyenek és szeret kényeztetni.
2022. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
wellness elég havi 1, de azért vacsizni menjünk rendszeresen.
2022. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Soha. Fine dinningal nem lakom jól. A wellnes meg unalmas és drága. 18L
2022. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
#5: te sem voltál még soha rendes étteremben :D Meg normális wellnessben se nagyon. És ezek szerint értelmes pasid sem volt még. :)
2022. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Vacsit ha valami alkalom van. A wellnesst soha, esetleg egy programmal egybekötve - pl túrázás - jól esik, de nem elvárás, hogy ez rendszeres legyen. Nem vagyok nagy wellnessezős, kb fél-egy óra után már megunom a legtöbbjét, tényleg csak akkor esik jól, ha mondjuk egy ilyen szutyok novemberi időben a túra után beesünk hullafáradtan, átfagyva, és kicsit átmelegszünk a szaunában meg a bubis vízben még a vacsi előtt.
2022. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
6# os. Képzeld el voltam. Túl sokat is. Nem nagy kunszt. Képzeld normális pasim is van. Csak a rongyrazás meg a burzsujkodás nem az én világom. Nem fotózom le ha menő helyen vagyok es nem töltöm fel. Képzeld vannak értelmes emberek is akik nem kifelé élnek.
2022. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%

#8: aha, persze. A szavaid nem ezt mutatják.

Nyilván jelentős élettapasztalatod van 18 évesen. Nyilván te pontosan tudod, kik élnek kifelé és ki nem. Nyilván _mindenki_ aki rendes éttermekbe meg wellnessre jár, az fotózkodik és megosztja. És nyilván tök normális pasid/kapcsolatod van, ha te unatkozol mellette (pl egy wellnessben, ahova, ha esetleg nem tudtad, nem csak a szauna meg a jacuzzi miatt megy az ember lánya...)

De majd, talán, ha idősebb és tapasztaltabb leszel, megtudod, hogy a wellness meg az étterem nem a burzsujkodásról szól, és nincs benne semmi rongyrázás. Talán, a tapasztalattal jön egy kis intelligencia és bölcsesség is, és nem leszel ennyire felszínes és tudatlanka...

Sok sikert, kívánom, hogy így legyen.

2022. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

#9

26 éves vagyok és engem is untat a wellness, ez nyugger program. Évente egyszer elmegyek 2 napra, az nekem bőven elég.


Inkább a tengerpartra vigyen el a pasi mondjuk Los Angelesbe😀

2022. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!