Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, milyen gyakran várjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen gyakran várjátok el, hogy a párotok meglepjen wellness hétvégékkel, fine dininggal stb?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 12:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"egy wellnessben, ahova, ha esetleg nem tudtad, nem csak a szauna meg a jacuzzi miatt megy az ember lánya" - hát miért megy? :D Amúgy őszintén érdekel, mi mást lehet csinálni egy wellnessben? Adj ötleteket, hátha.


#7-es válaszoló vagyok, aki bár már bőven elmúltam 18 éves, szintén hamar megunom ezeket a programokat.


Amúgy én relatíve gyakran rendelek kaját házhoz, és nem csak a pizza-hambi jellegű dolgokat, szóval egy sima standard éttermezés inkább csak amiatt lenne különleges, mert ahhoz feltételezem valami program is társul, színház vagy akármi, amihez ki kell öltözni, készülsz rá, várod, és egy rendes jó kis randit tudsz belőle kerekíteni. A fine dining az tök más, az tényleg különleges, legutóbb a férjem szülinapjára mentünk, ott is hagytunk egy minimálbérnyi összeget, abszolút megérte, viszont ilyet nem csak az anyagiak miatt nem csinálnék túl gyakran, hanem mert az ilyesmi varázsát részben az adja, hogy tényleg kivételes alkalmakkor mész. Mindenhez hozzá lehet szokni, és ha neked az válik a normává, hogy hetente 200ezret kifizetsz egyetlen vacsoráért, akkor az igen hamar ugyanolyan szintre kerül, mint egy 2000-es gyros a sarki töröktől. És én inkább az élményt értékelem, nem azt, hogy ész nélkül szórjuk a pénzt, mert valljuk be, ha nincs valami különlegesebb alkalom, akkor totál felesleges 10x annyit fizetni a flancért.

2022. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!