Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámírt egy pasi, akit ismerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámírt egy pasi, akit ismerek, de nem akarok tőle semmit. Illik visszaírni?

Figyelt kérdés
Egyetemen szaktársam volt. Nem szeretnék tőle semmit. Visszaírjak arra, hogy hogyan vagyok? Vagy az már “etetés”?
2022. nov. 8. 22:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy te tudod hogy tetszel neki, mert személyesen észrevetted a jeleit anno, ezért gondolod hogy randizni akar. De csak azért mert ír neked valaki ismerős a suliból, millió oka lehet ennek.
2022. nov. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
74%
Illene, mert ha nem irsz vissza, akkor kesobb is keresni fog.
2022. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
67%

Marmint ha tenyleg bejonnel neki.

Ha nem akarsz semmit, kozombosen kell valaszolni es nem kell azonnal irni.

Vegye eszre hogy nem akar beszelgetni

2022. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

1: illik visszaírni

2: meg kell tanulni lekezelni a helyzetet. Ez is a felnötté válas része. Nem kortól hanem gondolkodas módtól

3: a ghostolás undorito inkabb mond meg ha olyat akarna, hogy neked most ez nem fér bele az életedbe. Inkább valami kegyes hazugság, mint hogy válaszolni se vagy hajlandó!

2022. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

És lehet mást akar kérdezni...

Mit kell ebből ennyit kihozni?

Kérdezd meg miről, ha csak úgy akk megírod neki, h nem szeretnél haverkodni se és enyi.

N 30

2022. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Oké, de ha beszélgetek vele, azt mondom ráérek beszélni, akkor utána ha komolyabbat akarna és elutasítom, az nem undorító?
2022. nov. 9. 12:46
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Az az undorító, ha nem mondod meg, hogy mit (nem) akarsz.

Ha nem mondod el, akkor nem tudhatja, hogy van-e esélye.

Ha megmondod, akkor tovább lép.

2022. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem bunkón kell visszautasítani.

Én hiába vagyok szingli, nem minden lányra ugy írok rá, hogy potenciális randit akarok.

Írtam, hogy " ne haragudj,de ez most nem fér bele az életembe"

2022. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
De az is bunkóság, ha feltételezem, hogy akar valamit és lerohanom azzal, hogy nem akarok tőled semmit. (Nem sok esélyt látok arra, hogy tényleg csak dumálni akar. De ha mégis?)
2022. nov. 9. 12:52
 30/38 A kérdező kommentje:

Vagy ugye megkérdezte, hogy beszélünk-e?

Visszakérdezzek, hogy mi az, amit szeretne?

Istenem, de béna vagyok! Még sosem voltam ilyen helyzetben.

2022. nov. 9. 12:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!