Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mi volt a legbántóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi volt a legbántóbb mondat amit férfi mondott nektek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 21:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Muff.
2022. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%
Az hogy kinek írkáltam éjjel? :(( Hüpp-hüpp. Nem íírkáltam senkinek.
2022. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy úgy nézek ki, mint egy gördeszka :D Mert lapos voltam elöl, hátul(16 éves voltam akkor)
2022. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
3-as vagyok, volt ettől egy még bántóbb alkalom, de akkor nem direkt nekem mondta a fiú, hanem visszahallottam. Kavartunk ezzel a fiúval, nekem nagyon bejött. Azt mondta, hogy a testvérem jobban k*rta volna. (Nem feküdtünk le soha hál égnek.)
2022. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%
3. szeretek gördeszkázni
2022. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

"Fogd be a pofád" Miközben csak megkértem valamire.


"Szerinted ki viselne el?" "Mindenki más, akit ismerek, normális, csak te vagy ilyen őrült." "Minden lány ismerősöm (így meg úgy) csak te nem." És egy rakat hasonló, amikor minden ismerős őt igazolja és én nem vagyok oké. Érdekes módon az én ismerőseim meg fordítva látták.


"Nem akarod hallani inkább." (Hogy mit mondtak rólam a szülei, miután minden rossznak elmondott engem odahaza.)

2022. nov. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Az eszével szeret, de a szívével nem.
2022. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Szó szerint nem emlékszem hogy mondta, de a lényeg az volt hogy takarodjak és keressek egy gazdag pasit, mert nekem csak a pénz számít. Mindezt azért, mert hétvégén el akartam menni vele túrázni amihez kellett volna vennünk vonatjegyet kb 400 forintért. 😂

Utólag inkább siralmas és nevetséges, de még tizenéves voltam és akkor nagyon rosszul esett.

2022. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Furdoben voltunk, szabadkoztam a nagy hasam miatt (mar ismertseg elott leatam 25 kiloty meg kb 8 volt hatra) hogy ugye kilatszik a furdoruhabol. Erre annyit valaszolt hogy 'de majd az is le fog menni, ugye?'

Nyaralas utan rogton szakitottam

2022. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Hogy lefeküdt a legjobb barátnőjével. (Mindketten kapcsolatban)
2022. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!