Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mi volt a legbántóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi volt a legbántóbb mondat amit férfi mondott nektek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 21:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Már nem tudom, hogy volt szó szerint, de az volt a lényeg, hogy szeret, de nem kíván, fullosabb nőre vágyik, és erről sajnos nem tehet.


Másik férfitól pedig az, hogy rossz anya leszek. Úgy, hogy tényleg gyereket akartam tőle

2022. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ezt a "rossz anya leszel"-t én is megkaptam, amikor a családról szerettem volna beszélni vele. Hát nem is lett közös jövő.
2022. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy durva, hogy mennyire bunkón ki tudják beszélni a fiúk egymás között a nekik nem tetsző lányokat, milyen gátlástalanul rondázzák őket akár szembe is, ahogy itt írják páran.

Én lányokat nem hallottam ilyen szinten kritizálni a fiúk külsejét. Általában annyit mondanak, hogy nem jön be, de még sokszor ezt se merik a fiúk szemébe mondani, nehogy megbántsák őket. Persze biztos van mindkét nemből ilyen és olyan is. Csak sosem értettem, miért kell belerúgni a másikba, épp elég baj neki, ha rosszabb adottságokkal született szegény.

2022. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%
Intelligencia függő is, meg amilyen példát lát a szülőktől azt adja tovább
2022. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

19# Igen persze de a szép arc az kellett volna nekik meg a jó alak.

Aztán csodálkoztak hogy nem vagyok tökéletes?

Miért, ők talán azok? Estig sorolhatnám mennyi bajom volt velük, de nem tettem, mert olyanok amilyenek, el tudom dönteni hogy azzal együtt kell vagy nem.

Ott az x faktoros erika. Szerinted mekkora cicije volt mielőtt felfújatta? Nulla.

Aztán azt is csak fikázzák szerencsétlent. Akkor is ha kicsi, akkor is ha szilikonos.

17#voltam

2022. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
94%
“Te csak azt érdemled, hogy mindenki megerőszakoljon”. Sok szarságot kaptam de ez volt a legdurvább amit valaha mondtak.
2022. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!