Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi miatt választott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi miatt választott hobbit a szakítás után abbahagytok?

Figyelt kérdés
Tetszett egy srác, ezért elkezdtem ugyanazt a hobbit űzni, amit ő. Egy éve csinálom, de mostanra egyértelmű lett, hogy ebből nem lesz semmi, mármint a sráccal. A hobbit megszerettem, bár tény hogy főleg az motivált, hogy bevágódjak nála. Nem tudom, mi lenne jobb, abbahagyni, hiszen nem belőlem fakadt, meg a kudarcra emlékeztet vagy folytatni, végül is azért szeretem csinálni. Mással is volt ilyen?

2022. nov. 12. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináld, ha örömmel tölt el. Ha nem, akkor ne csináld xD Remélem segítettem...
2022. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Nemcsak hogy abbahagynám, hanem el se kezdtem volna.


Exem volt ilyen, hogy kb. életében nem érdekelte a foci, de velem eljött meccsre, úgy, hogy el se vártam tőle. Persze csak a telefonját nyomkodta, tehát sok értelme nem volt. Pont ezért nem várom el egy nőtől, hogy meccsre járjon velem, mert ha nem az ő világa, nem érdekli, én se fogok balettozni vele.


Azért érdekes pasi, hogy miatta elkezdted a hobbit, 1 éve vagytok együtt vagy ha nem, hát hogy lehet, hogy 1 éve gürizel érte a hobbival? Áhhhhh, én meg felmegyek tinderre és nemhogy 0 match, de nem is tetszikel senki.

Irigylem a problmáitokat.


32f

2022. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Eleve, ha nem is érdekelt az adott dolog, minek kezdted el? Add önmagad legközelebb és csak olyat csinálj, ami szívből jön, nem az érdek miatt, hogy bevágódj.
2022. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon akartam a pasit, hogy legalább észre vegyen. És nagyon kitartó vagyok :)
2022. nov. 12. 20:47
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

#1tökéletesen megfogta.



A lényeget.

Am a hobbi tetszik?

2022. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor steamen jelölj be.
2022. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Életem, ha ugyanazt a hobbit kell űznöd hogy észrevegyen a srác az már régen rossz ;)
2022. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Profitáltál a helyzetből és megszeretted a hobbit. Ez a lényeg.

Folytasd tovább.

Főleg ha ez olyan hobbi ami kifejezetten a javadat szolgálja, abba ne hagyd.

2022. nov. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, igen, ez így van, nagyon tetszik ez a hozzáállás. Hogy pluszosnak értékelni a sztorit úgy is, hogy igazából nem értem célt. Ez a hobbi egy sport, aminek amúgy nagyon előnyös hatásait látom. Bízom benne, hogy a motivációt sikerül teljesen belsővé tennem.
2022. nov. 13. 06:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszeretted a hobbit, szívesen csinálod, akkor csak folytasd nyugodtan tovább.

N

2022. nov. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!