Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki kapcsolatban aljas volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kapcsolatban aljas volt, az szakítás után miért állít be minden fordítva, hogy még a másikat büntesse a karma?

Figyelt kérdés

Aljas volt.

Nem tisztelt, nem becsült, hideg lett, csendveréseket csinált, nőzött, hátat fordítva aludt, ledegradált szexre, azon röhögött hogy mehetek tarskeresőzni, úgy se találok majd senkit.

Otthagytam. Lett egy barátom.

Azután kapott csak észbe, hogy én mégis kellek másnak. És ígérgetett mindent, csak menjek vissza.

Mindent letagad. Ő szerinte nem volt aljas, nem nőzött, nem mondta hogy csak szexkapcsolatban legyünk, mindent hazudik. Beállítja magát áldozatnak, akit a nője dobott megcsalt.


Se egy bocsanatkérés semmi. Tagad mindent. Holott én rengeteget szenvedten mellette, akármikor beszéltünk js ezekről, szemét volt, olyanokat mondott nem tervez már velem legyünk csak szexkapcsolatban, és sok ilyen.


És szakítás után még ő fenyeget engem hogy majd megbosszulja nekem az élet meg a karmám hogy leléptem.


Mikor mondom neki hogy te degradáltál le szexre en mondtam hogy én ebben nem vagyok benne, letagadja ezt is, hogy ő ilyet nem mondott.


Miért hazudnak és állítanak be mindent fordítva?

Vagy pl akik megcsalják a párjukat, azok is a párjukat hordják el mindennek mikozben ők voltak a gerinctelenek.


Hogy lehet megértetni velük azt hogy az életnek neki kéne pofonokat szórnia nem nekem?



#bosszú #aljas megcsalók
2022. okt. 31. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nárcisztikus személyiségzavarnak hívják.
2022. okt. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

(És ha narcisztikus lenne, akkor egy másik nárcisztikus aki valóban beteg, iszákos nőverő mentális sérult, akkor az utóbbi típus, aki meg tényleg BETEG, az meg hogy látja be azt hogy igen ő rontotta el és igen, azért hagyták el, mert terrorizálja a párját?


Szóval egy enyhe nárcisztikus az nem látja be a hibáit, ő csakis jóember lehet és ő az áldozat, de a nőverők meg gyilkosok, akkor hogy az istenbe látják be azt, hogy hát igen, ezt nem kellett volna ő a hülye?


És nem is kell ehhez nárcisztikusnak lenni, ugyanis a nem nárcisztikus megcsalóknál szinte alap hogy a párjukat hordják el mindennek, miközben ők lépnek félre, ők az aljadék.)


Hogyan lehetne észhez téríteni az ilyet, hogy magán gondokkodjon el, ő egy utolsó senki és nem az aki elhagy egy szemét embert?

2022. okt. 31. 05:50
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Ha van is karma,akkor tök igazságtalan.

Nézz szét a világban,kinek fut a szekér....Csalóknak,hazugoknak,tolvajoknak.Szerelemi téren pedig a képmutatóknak,perverzeknek,hízelgő alattomoskodóknak,sunyi gyáva érdekembereknek.

Ne várj igazságot az élettől, mert nem létezik.Filmekben,mesékben esetleg...

Minden görény ember az életemben,aki kárt okozott éli a világát,nem is akárhogy.Nem tudok mit tenni,de ezért nem idegeskedem,nem éri meg.A vége úgyis egyazon lesz mindenkinek,oda nem viheti a vagyonát,a szerelmét,és a csodás testek is elporladnak...

2022. okt. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A volt barátomnak éveken át nem volt senkije előttem, csak szexkaocsolatai. Volt előttük egy exe 7 éven át aki háta mögött szintén nőzött. Szóval még a nagyszerelme melkett is egy aljadék volt.

A sok szexkapcsolata alatt senkit nen talált aki megfogná érzelmileg.

Velem nyílt meg csak így kezdődött szinte az egész hogy meglepte az hogy képes még érezni, szeretni mert azt hitte magáról már soha nem fog tudni ilyet érezni. Szerelmet. Megdöbbent. Féltékeny lett. Elkezdett félni hogy elhagynám. És ebbol kezdett romlani minden. Elkezdett nőzni liánozni talonokat építgetni. Tönkretette a köztünk levő bizalmat. Aztán elkezdett engem lábtörlőnek nézni.

Párszor még visszajött benne az hogy ki is vagyok én, és kapja össze magát mert nagyon nem lábtörlő vagyok. Olyankor ismét észbe kapott.

De később megint lekezelt. Nem képes megbecsülni azt aki szereti.

Így szenvedtem aztán otthagytam.

Most persze ismét visszajött neki az hogy kit veszített el, és ígérget mindent és szenved. De már nálam nincs több esélye. Volt, elrontotta nem egyszer nem kétszer, több nincs.


Azóta sem talál senkit csak pl öregeket elváltakat stb szexre, akik nem fogják meg. Csak vannak használni.

Ugyanúgy él mint előttem. Ugyanabba esett vissza. Hogy csak vegetál az életben, a kapcsolatokban. Azoknak tartalma nincs. Nincs társa, magányos. Csak szexre vannak csak olyanok akik amúgy semmire nem kellenek neki.


Nekem gyanús az ha netán mégis szerelmes lesz majdan, azt megint teljesen ugyanúgy elfogja rontani, mert most sincs belátása hogy VELE van baj.

Tehát ha kibékülnék is vagy egy másikkal is, állandóan ugyanazt a lemezt teszi fel.



Amúgy az is érdekelne nagyon, hogy egy másik nárcisztikus meg hogy képes arra hogy az meg belátja a hibáit? Akkor ez miért nem? Egy másik(nőverő) aki sokkal súlyosabb sérült és kezelhetetlen is, az meg hogy képes arra hogy belátása van és esdekel bocsánatokért és felvállalja hogy ő a sz.r?

2022. okt. 31. 06:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja, lehet nem is nárci, hanem csak egy jól titkolt drogos. Egy módja van h megszabadulj tőle, engedd el a saját igazad(hülyékkel nem vitatkozunk), majd válj elérhetetlenné számár(telefonszám tiltás is).
2022. okt. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ő nagyon egészségcentrikus, a drogokat elítéli

Anyuja is mondott olyasmit hogy akkor maradnak tüskék a másikban ha nincsenek megbeszélve dolgok.

Anyujának és nem is mondtam erre semmit.

De amikor a fia kezdte ezt hogy beszéljük meg, én mondtam neki hogy dehat megbeszéltük es hazudsz tagadsz, tartod azt hogy én vagyok a szemét aki lelép megcsalja a másikat, letagadod hogy ledegradáltál szexre, letagadod hogy nőztél mögöttem, letagadsz mindent, hazudsz a képembe!

Meg van beszélve, te A-t mondasz elferdíted a valóságot, én meg B-t.

Nincs ezen már mit megbeszélni.

De udvarol, gyönyörű üzeneteket ír, de egyik gyönyörű üzenetében sincs benne belátás sem, bocsánatkérés sem, csak tervek velem, hogy milyen jó lesz ez is az is amaz is, viszi bele a romantikát, az, aki nekem háttal fordulva aludt, csenddel vert, meg ilyeneket csinált. Röhögve törlöm a hazug romantikus beetetős hülyeséfeit, a tárgyat, a megbánást bocsanatkérést belátást, ígéretet hogy változna, felvállalást hogy igen ő rontotta el, meg teljesen kikerüli. Ilyen benne mégcsak nem is létezik.


És még ő "rúg belém"hogy majd az élet megbosszulja ha nem békülök ki, mert vele aztán mennyire jobb sorsom lett volna. Majd szenvedek én az életben és ezt várja.


Azért ezt így nyitva hagyni, hogy ráhagyom, higyjen amit akar, mondhatok en bármit, nehezemre esik.

2022. okt. 31. 06:34
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát, én a helyedben mindenhonnan tiltanám. Tudod, az van, hogy k*rva mindegy, mit hisz, karma így-úgy.

Mondhat ő akármit meg az itt síró-picsogók is.

A karma igazságos.

Mindenki visszakapja.

Most őszintén:szerinted aki ekkora barom, hogy ilyen “érett” elhárítással dolgozik, hogy egyszerűen letagadja, annak lesz valaha boldog èlete?

Abban szerinted mekkora káosz van? Mennyire van elszarva a személyisége? És mivel ezt nem ismeri be, csak lehasítja, mennyire van elszarva az egész élete?

Teljesen…csak mondom.

A te bosszúszomjad csak energiàt vesz el tőled, ami hozzá áramlik át, mert addig is vele foglalkozol. Ezt akarja. Őt az élteti, hogy neked mindegy milyen szinten, de ő számít.

Tudod, mi üt nagyot? A közöny…meg a karma. Ami tőled függetlenül utoléri.

2022. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy neked? Inkább tiltsd le mindenhonnan, és ne foglalkozz vele.

Miért érdekel ez ennyire téged? Talán nem vagy még túl rajta?

Engedd el!

Úgysem fogja belátni és megérteni.

Te pedig foglalkozz a saját életeddel. Az, hogy ő hogy boldogul és hogy nem, már az ő problémája.

2022. okt. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!