Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágta a fejemhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágta a fejemhez a barátnőm hogy mostanában hanyagolom? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jófej "barátnőm", sokat beszélgetünk, hülyülünk hónapok óta, de semmi több nem volt közöttünk. Szinte minden nap, keressük egymást, vagy messengeren beszélünk, sőt egy helyen is dolgozunk, ( vendéglátás) csak más pozícióban. Utóbbi időben egy kicsit kevesebbet beszéltünk valóban, (de tényleg csak kicsivel, de mindennap!) erre rámír tegnap hogy miujság, nagyon kerülsz mostanában! Hát ezt nem értem! Betámadott, pedig eddig soha nem volt ilyen. Lehet hogy mivel pár hónapja egyre többet beszélgettünk, hozzászokott, és egy kis változást zokon vett? Hiányzik neki ennyire a társaságom? Ovatosan majd valahogy rákérdezek, csak attól tartok ha már ilyet ír,(besértődve)lehet hogy érez valamit irántam, ami már több mint barátság. Női barátomnak nem írnék ilyet, csak akkor ha már "hiányozna". Szerintetek?
2022. nov. 13. 07:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem azt irta hogy kerülsz, hanem hanyagolsz.
2022. nov. 13. 07:18
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Tapadós nyomulós sárkány.

Szerintem vigyázz vele

2022. nov. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2

Mármint csak birtokolni akar? Beszélgető partnerként kezel? Vagy lelki szemetes is lehetek?

2022. nov. 13. 07:33
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Aki kapcsolatban egy féltékenykedő számonkérő uralkodó dirigálo sárkány lenne. Ha a kezedet nyujtod a karod is kéne. Te becsicskulnál papucsnak helyből.
2022. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vannak érzései irányodba és hianyzol neki, érzi, hogy kevésbé fontos.

Szerintem döntsd el, hogy mit szeretnél tőle.! Férfi női barátság kamu, valamelyik fél mindig többet érez!

2022. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 miért lenne számonkérő? Egyszerűen ő többet érez, többre vágyik. Ha szerelmes vagyok, én minden percben a párommal lennék. De persze nem vagyok, mert külön is van életünk, csak jó lenne😀
2022. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezért próbalt meg feltekennyé is tenni hogy van egy pasi akit kiszemelt hohy milyen jól néz ki. Hátha befutok a csapdába.
2022. nov. 13. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!