Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tüntetnél az olyan ideológiák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tüntetnél az olyan ideológiák ellen, mint hipergámia, felfelé választás? Feministák titeket ez nem zavar ti is ez ellen vagytok?

Figyelt kérdés
Feministákat azért kérdeztem, mert a feminizmus része a nemek közti egyenlőség és, ha komolyan gondolják ezt akkor felkéne lépniük a hipergámia ellen. Az az ideológia ami azt mondja, hogy a nőknek felfelé kéne választaniuk az nem, hogy nem egyenlőség, hanem szereteten alapuló kapcsolat ellen van. Szerintem megálljt kéne parancsolni az ilyen nézeteknek! Nem is beszélve arról, hogy a homoszexualitást is kezdik egyre jobban elfogadni ezért férfi-férfi, nő-nő kapcsolatban most akkor kinek kéne felül választania?
2022. nov. 13. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi gyereket egyedul nevelő noknel valahol jogos is hogy nagyon magasra kéne tenni azt a lécet
2022. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tiszteségesebb fizetést kéne adni mindenkinek. Fizessenek a gazdagok! Aki több pénzt keres többet adjon közösbe, aki még többet keres még többet tegyen a közösbe. Szégyen, hogy nálunk még mindig egykulcsos adó van. Gazdasági lépésekkel lehetne felszámolni ezt a beteg ideológiát.
2022. nov. 13. 07:42
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Azért kellene tüntetnem, hogy a nők ne válasszanak náluk jobb pasit? Mit érnék el vele? Szerinted érdekelne ez valakit?

A nők ösztönösen választanak, egy tünti miatt nem lesznek vonzóbbak a lúzerek.

2022. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

A hipergamia nem ideologia. A promiszkuitast kellene jogi eszkozokkel megneheziteni, es a hipergamia is lejjebb menne......



38F incel

2022. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. És mostantól maximum egy évvel fiatalabb nőket választhatnak. Aki 10 évvel fiatalabb nőt dug meg, 10 év börtönt kapjon.
2022. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha eltekintünk attól, hogy értelmesen gondolkozó emberben vajon felmerül-e az, hogy joga lenne más férfiakat és nőket korlátozni a szabad párválasztásban, helyettük eldönteni, hogy kivel élhetnek párkapcsolatban, kivel nem, miért nem úgy merül fel benned a kérdés, hogy tüntetnék-e a férfiak hipogámiája ellen?



már ilyen felmerül benned, akkor miért nem azért tüntetnél, hogy a férfiak ne

2022. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Pont, hogy ez a hipergám baromság korlátozza le az embereket a szabad párválasztásba. Az nem korlátozás, hogy egy nő beleszeretne egy alacsonyabb stáruszú férfiba, de a környezete azt mondja, hogy ne őt válaszd és válassz felül?
2022. nov. 13. 07:57
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

7


Az nem "korlátozás" a szabad párválasztásodban és a szabad akaratodban, ha te nem a saját érzéseidet követed, hanem a környezeted elvárásai szerint igyekszel élni.


Ez nem korlátozás mások részéről, hanem megfelelési kényszer a saját részedről.


De még nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy ha már tüntetnél, akkor miért a nők hipergámiája ellen, miért nem a férfiak hipogámiája ellen, mikor pont ugyanaz a következménye a kettőnek, ugyanannak a jelenségnek a két oldala?


Ha már felmerül benned, hogy másokat alapvető emberi jogaikban korlátozzál, miért nem a férfiaktól szeretnéd elvenni annak a lehetőségét, hogy saját maguknál alacsonyabb társadalmi státuszú, alacsonyabb végzettségű, kevésbé jó jövedelemmel és egzisztenciával rendelkező nővel lehessen párkapcsolatuk?


Köszönöm, ha erre őszintén válaszolsz.

2022. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hol korlátozom valakinek az emberi jogát? Hol? Nem lehet egy olyan világban gondolkozni ahol nincs státusz a végzettség nem azzal egyenlő, hogy feljebb mész és nem lehetne szélesközéposztályra törekedni ahol mindenki hasonló életszínvonalban él? Pont a nagyobb fokú emberi jogokért, nagyobb szabadság szellemében írtam ki ezt a kérdést. Mert látom azt, hogy férfiakat és nőket korlátoznak egy elavult, nem 21. századi nézetek miatt. Egy férfi és egy nő nem a másik státuszába, végzettségébe, egzisztenciájába szeret bele, hanem a személyébe ami túl mutat ezeken. Nekem, ha megtetszik valaki engem nem érdekel mennyi a jövedelme és hol tart az életben. Múltkor neten ismerkedtem egy csajjal, azért nem akarta folytatni, mert nem találja a helyét az életben és nem hinném, hogy én őt keresném. Hogyha jól érzem magam vele akkor kit érdekel hol tart az életben? Ez lenne a normális mindkét nemnél.
2022. nov. 13. 08:39
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki azzal szexel és azzal jön össze, akivel akar, illetve hát akivel tud.


Senkinek semmi köze hozzá, és a legkisebb korlátozás is az emberi szabadságjogok lábbal tiprása.

2022. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!