Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a lenti cikkről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a lenti cikkről és főleg a benne lévő videó mondanivalójáról?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hiszem magyarul úgy nevezik a nők a leírt jelenséget, hogy "a kémia".



2016. júl. 26. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem olvastam és nem néztem végig, de pl. mi lenne ha ezt a rengeteg energiát, amit a nők elemezgetésével töltesz, inkább fordítanád ismerkedésre?

Akkor még az is lehet, hogy nem lennél egyedül...

2016. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Tehát öljön rengeteg energiát valami olyannak a megszerzésébe, amiről azt sem tudja pontosan, hogy mi? :)


Hallod ezt kérdező? Ne gondolkozz fiam, csak csináld!

2016. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak a világ működését szeretném megérteni.
2016. júl. 26. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

A világon a tesztek csupán átbaxások, sztereotíp dolgok valósággá festése...

Olyan mint a németországi merényletek'-az is az okosok szerint csak véletlen és nincs terrorveszély...sok minden irányított és tervezett, a pénzorientált emberek irányítanak, vadásznak, az érzelemorientáltak irányíthatók, megalkuvók stb ill más érzelemorientáltat kutatnak.

De egy pénzorientált is megalkuvó csak míg az érző emberek pozitívan, a pénzéhesek negatív dolgokkal is megbarátkoznak anyagi javakért.

2016. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
55%

Én is a világ működését szeretném megérteni, csak én inkább atomi szinten. A társadalom ,sekélyes és unalmas és összefoglaló elemzések általánosítók, épp ezért rettenet torzak is. Egy szóval bulvár.

Viszont az már tényleg érdekes az emberrel kapcsolatban, hogy hogyan reagál bizonyos helyzetekben, mire mindenre képes az életért és túlélésért. Ha kiemeljük a romfokzónájából akkor vajon mi lesz? Képes-e alkalmazkodni? Miért hajtja a csordaszellem? Hogyan manipulálható és napi szinten milyen manipulációk érnek? Vannak dolgaink amik öröklődnek, vagy felvesszük őket valahonnan? Ha felvesszük akkor lehet azon változtatni?

Számos érdekes kérdés van az emberrel kapcsolatban is, ami sokkal érdekfeszítő, mint a párzás, és húspiac működése.

2016. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!