Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok azt gáznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok azt gáznak, hogy egy 29 éves férfi 14-15 éves barátnőt akar?

Figyelt kérdés

Van vagyis volt egy barátom aki már közel 30 éves. És ennyi idősen megfogta magát és 14-15 éves lányokra irkált rá meg próbálkozott be. És amióta kiderült mi azóta utáljuk. Valamilyen szinten még lehetne is azt mondani, hogy jogos. Mert csak egyszer volt barátnője csak 23-24 évesen egy 16 éves lány előtte senki meg mostanában sem senki. Amibe még nem is szóltunk bele. Mivel úgy voltunk vele, hogy hiába mert úgyis. Tudja mindenki, hogy előtte nem volt még senkije. Meg, hogy valószínüleg érzelmileg éretlen is valamennyire. De most más a helyzet. 2,5 évig együtt voltak. Bár mondjuk ez nem feltétlen jelent semmit. Illetve alapból is depressziós az emberünk. Bár elvileg rossz gyerek és kamasz kora volt. De ezek utólag jelentkeztek. Amikor a csajjal volt minden rendben volt. Legalábbis a lánnyal elment jól elvolt. Viszont mi amikor kihívtuk akkor nem nagyon akart kijönni meg mindig hisztizett, hogy valami baja van. Elvileg van is papírja arról, hogy neki alapból is depressziója van. Max olyan ember előtt nem aki mellett igazán jól érzi magát. Tehát ezek szerint csak a két legjobb barátja mellett meg barátnő mellett. Szokásos szokott lenni, hogy két hetente 2x megiszik vagy egy liter töményet otthon egyedül. Meg titkolja de tudom, hogy mást is szokott csinálni. Illetve gyakran szed hangulatjavítokat. Természetesen nem is dolgozik volt egy kis időszak amikor nyomta. De addig ameddig a szülei eltartják nem feltétlen akar dolgozni. Max ha szüksége van valamire. Ez is szerintem ilyen 25 környékéig még rendben is lehet. Ha nincsen szüksége valakinek annyira sok mindenre nem kell már mindenkinek ilyen fiatalon elkezdeni a több órát. De szerintem azért neki már elkéne. De mégis mit várunk el egy olyan embertől aki arra lusta, hogy a barátaival kimenjen. De azért úgy gondolom, hogy nem ilyen fiatal lányoknál kéne már azért próbálkoznia. Max 22-23 évesen még oké lenne ilyen lemaradásokkal pl ha egyáltalán vagy nem nagyon volt az embernek párkapcsolata. Akkor saját korosztállyal úgysem fog tudni igazán boldog lenni az emberek nagy része. De nem 29 évesen. Manapság a 17-18 éves korosztály az aminél már szinte mindenki bepróbálkozik. És sok esetben össze is jönnek talan még 30-okkal is. De ettől függetlenül is azt mondom, hogy minimum 20 év körüli lányokkal kéne próbálkoznia. De lehet, hogy ezzel is keveset mondtam. Én 20 évesen pl nem nagyon akad olyan 14 éves akivel eltudnám magam képzelni. Mert a nagy részük sem külsőre, sem agyilag nem elég érett. 15 évesek közt már több olyan van aki rendbe lenne. Szerintem már ez sem sokáig lesz határeset. De még köztük is sok a kislány. A lányok inkább ilyen 16 éves korukra érnek meg annyira, hogy vállalhatók legyenek. De én nem is kifejezetten a számot nézem, hanem azt, hogy mennyire érett.

Nos ez az ember komolyan még mindig olyan szinten lenne, hogy nálam is éretlenebb? Őszintén szólva lehet, hogy erre mostmár tényleg az a legjobb szó, hogy jobb ha nem barátkozok ilyen emberrel mert “pedofil”. De a pedofil szó mást jelent . Aki 10 éves lányokat akar megerőszakolni. Erre az a legjobb szó, hogy egy perverz, disznó.



2022. nov. 13. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a pedofilia fele halad. Eloszor 16, aztan 14, vegul azt is megszokja es termeszetesnek veszi. Aztan jonnek a 12 evesek. Nem keves gyerekmolesztalo van, tobbnyire edzok, csaladtagok baratai. Ne engedd a csaladod kozelebe, ez egy beteg ember.
2022. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én pl sosem tudnék lemenni egy 12 évesig még ha érettebb akkor sem. Bár szerintem nem egy a gondolkodásunk. XD
2022. nov. 13. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Sok. 17 lenne az alja jo indulattal is.
2022. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt mondom, bár normál esetben még az is gáz.
2022. nov. 13. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
De, maximálisan annak tartom.
2022. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Nálam ez konkrétan kizáró ok. Aki úgy akar összejönni velem, hogy egyébként kiscsajok után kapar, az jobb ha meg sem próbálja. Hosszú távon úgysem működne köztünk, ha megrekedt egy olyan korosztálynál, amibe ő már rég nem tartozik bele. Én korombelit keresek és az ízlésem a korommal változik. Ezt várom a leendő partneremtől is.

26n

2022. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

"17 lenne az alja jo indulattal is."

Jó lesz az 22-nek is.

2022. nov. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De gáz. Pedofil.
2022. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez már liliom tipras!Még börtön is dukalhat érte,főleg akkor,ha még teherbe is ejti!
2022. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Mi a tököm ez a sok pedó kérdés mostanában?

Undorító állatok. Ismerek sok 14 körüli kislányt, aranyos, helyes tini kislányok, nyolcadikosok, az apjuk meg darálthúst csinálnának az ilyen perverz férgekből akik megkörnyékeznék őket. Nem mellesleg az ilyen korú lányok undorodnak a vén perverzektől, én is voltam fiatal (bár régen) és beszélek is fiatalokkal. Undorodnak tőletek.

2022. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!