Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy 16 évesen 29 éves barátom van?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint 2 éve vagyunk együtt, nagyon jól kijövünk, a szüleink is elfogadták már. Szeptember óta közös albérletben lakunk. Persze elsőre mindenki furcsáll minket, de a barátaink, szeretteink elfogadják a kapcsolatunkat, és persze én is sokat gondolkodtam már ezen, a jövőnkön, stb. De kíváncsi vagyok, hogy így látatlanban milyennek tartjátok ezt, nyugodtan kérdezzetek is akár privátban.

2018. márc. 21. 14:18
 1/10 Mádár0218 ***** válasza:
Ha szeretitek egymást szerintem nincs gond, amíg titeket nem zavar hol a baj :)
2018. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így megkérdezted, akkor elmondom, hogy én nem tartom normálisnak a te korodban az ilyen nagy korkülönbséget, főleg nem a közös életet.

Nekem 15 évesen volt 20 éves barátom, évekig együtt voltunk, és gyakorlatilag elvette a tinédzserkoromat. Nem éltem vele, de olyan volt a kapcsolatunk mint egy házasság, kimaradt a fiatalkoromból minden jó, a barátnőkkel való lógás, a kávézókban való ücsörgés, fiúk kibeszélése, a házibulik, nekem ez így utólag rettentően hiányzik. Aztán 18 évesen szakítottam vele, és megőrültem, mert mindent be akartam pótolni, amit kimaradt a gyerekkoromból, és hoztam egy csomó rossz döntést. Szóval, ha az én gyerekem lennél, megpróbálnálak erről lebeszélni, legalábbis az együttélésről mindenképpen.

2018. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 29 eves fiu érettebb sokkal egy lánynál, igy ahogy a kettes is írta, kimaradna egy csomó minden. Plusz egy kicsit beteg is... Nem bántásból. De egy 14 eves lánnyal összejön egy 27 eves, nekem nagyon soknak tűnik. Meg most is. De ez csak az en véleményem. Ha együtt is jartok, az együtt élés szerintem nem igazán jo, ahogy a kettes is mondta.
2018. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elnezest, az elején kimaradt, hogy egy 14 EVES lánynál erettebb, erre gondoltam
2018. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindkét oldalon bajok vannak. Nagy bajok.
2018. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Van 17 éves lányismerősöm. Egy 57 éves kancigánnyal él együtt 2 éve.
2018. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szüleim közt 20 év korkülönbség van az apám javára, de az anyai nagybátyám elmondása szerint apám még 36 évesen is egy gyerek volt. Nálatok is ez lehet a helyzet. Azért ne mondja nekem senki se azt, hogy az a közel 30 éves, aki egy kamaszlánnyal kavar, az olyan hú de nagyon érett lenne.

14/L

2018. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 23. 06:25
 9/10 anonim válasza:
29 vagyok és a barátnőm 18 :D és nagyon jól megvagyunk. Hibátlan a kapcsolatunk. Egyébként őszintén szólva én magam is kicsit gyerekesebb vagyok, nem vagyok az a full komoly fiú. Szerintem ezzel nincs gond. Amíg jól elvagytok nincs semmiprobléma, ezt nektek kell érezni :) az, hogy mit mondanak mások ne érdekeljen, mert nem ők érzik át azt amit ti. Ezt érezni kell. A szerelem erősebb annál, hogy a kor akadály legyen.
2018. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túl nagy ez a korkülönbség ilyen fiatalon!

Lehet hogy a srác hamarosan azt mondja hogy szeretne gyereket... nem hiszem, hogy 20-21 évesen szeretnél szülni (most csak magamból indultam ki)

Az együttélést én biztos nem engedném még meg a szüleid helyében! Még gyerek vagy (akár tetszik, akár nem!)

2018. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!