Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kínos, ha 29 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos, ha 29 évesen semmit sem tudok felmutatni?

Figyelt kérdés

A volt osztálytársaim, vagy velem hasonló vagy egykorúak többsége már mind házasságban élnek, és gyerekeik vannak. Mások olyan nagy élettörténetekről tudnak beszámolni, volt már olyan, aki el is vált, de utána újra férjhez ment, míg így belegondolva, velem meg a 29 évem alatt semmi sem történt. Sőt már még anyukám munkatársai is megjegyezték neki, hogy hogy lehet az, hogy én nem vagyok se házas, és gyerekem sincs, miért is élek én egyáltalán.

Bár van 1 éve barátom, de még vele sincs semmi, nem élünk együtt se.


2022. nov. 14. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki pénzben méri a boldogságot, és van, aki cukorkában. A közös az bennük, hogy mindketten úgyis meghalnak életük végén.

Szóval kit érdekel?

2022. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb ilyen a nagy többség.
2022. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Semmi közük hozzá. :)
2022. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Kedvencem a 40 feletti nő tinderen, akit azt írja, szeretne első és egyetlen lenni (valami férfi számára). Ööö nem elkésett egy kicsit? Mit csinált az elmúlt 20 évben?
2022. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orszag 70% a nem tud nyugi.
2022. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 29 evesen van 3 gyerekem de nincs normalis végzettségem, se olyan amit szivesen csinálnék, alig van munkatapasztalatom is, es fogalmam sincs mivel fogok foglalkozni a jövőben, szoval hiába van 3 gyerek de igyis úgy erzem hogy alig csináltam valamit még az életben. persze valaki biztos menőn tudja ezt előadni hogy 3 gyerekkel egy csoda az élet és ez az élet értelme... csak azert irtam ezt le mert az élrt valahol elvesz valahol többet ad. Neked így alakult, de szerintem 30 évesen meg semmiről nincs lemaradva az ember ebben biztos lehetsz
2022. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért élsz te egyaltalan? Nekik ez az egyetlen élet értelme? Nem létezik.. bármilyen más út nekik mint ez? Ilyen befasult emberek mellett jó hogy nem gondolsz jót magadrol. Szét olthatnád őket.
2022. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!