Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy nem vettétek észre, hogy egy srác odavan értetek, vagy azt gondoltátok, hogy nem szeretne semmit, közben csupán félénk volt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult. Végül elmondta, de akkoriban engem másvalaki érdekelt. Ez jó régen volt amúgy, vagy 10 éve. A srác azóta megnősült és két gyereke van, és én is férjehz mentem, szóval egyikünk se lett lelki sérült a dologtól.
2022. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, és nyilván fordított nemben is igaz. Ha nem történik semmi, az ember nem tudhatja, hogy vonzónak találja a másik.
2022. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amikor ezt gondoltam a srácról, utólag mindig rájöttem, hogy csak egotuning voltam. Most is van egy ilyen srác, elengedtem.
2022. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Észre szoktam venni, ha lenne ilyen, de nem igazán fordul elő mostanában.
2022. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szinte mindig. Ha engem érdekel valaki, nem veszem észre, ha kölcsönös, mert azt hiszem, csak bebeszélem magamnak😟
2022. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, jóban voltam egy osztálytársammal, majd én egy idő után elkezdtem hozzá vonzódni, kerestem a társaságát, gyakran hozzáértem, stb. Ő meg nem viszonozta, beszélgettünk sokat de ő sosem jött oda hozzám, nem érintett meg. Majd kiderült hogy amúgy szerelmes belém csak nagyon félénk :D egy idő után azért már ő is nyitott felém. Jártunk is 8 hónapot.
2022. nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!