Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális,hogy anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális,hogy anyám beleszól ha 22 évesen egy srácnál alszok?

Figyelt kérdés

Tény,hogy nem rég ismerem,de szerintem felnőtt vagyok :D borzasztó idegesítő hogy beleszól a maganeletembe.

Jelenleg együtt lakok édesanyámmal

Ingazok,Bécsben dolgozok,és majd oda koltozok hamarosan.

De ezt már nagyon unom,hogy bűntudatot kelt bennem állandóan,hívogat,és nem ad teret.

Értem én hogy félt,de ez túlzás.

Ti mit gondoltok erről?


2022. nov. 15. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
22 évesen még abba sem szólhatna bele, ha egy komplett férfi-háremmel aludnál. Felnőtt vagy, emiatt legfeljebb tanácsot kéne adnia (ha kéred), de nem kontrollálnia téged.
2022. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális. Mond meg neki hogy ne hívogasson mert nem fogod felvenni. Egy idő után sajnos a pasid sem fogja elviselni.
2022. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Lehet azért szól bele, mert nem bízik a döntéseid helyességében.


"Tény,hogy nem rég ismerem,de szerintem felnőtt vagyok"

Jó kis érv. Nem is ismered, és vele alszol.

De igazad van, te életed.

2022. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet azért szól bele, mert nem bízik a döntéseid helyességében."

#3 Pont itt van a lényeg. Ha elfogadod, hogy a gyereked már felnőtt, akkor rábízod az élete döntéseit, akár helyesnek tartod, akár nem. Nyilván adódhat olyan helyzet, ahol szóvá teszed a véleményedet, na de szerinted mire mész vele, ha folyamatosan cseszegeted, hívogatod, bűntudatot keltesz, egy csomó nemkívánatos dolgot teszel? Elárulom: ahogy egyre inkább elege lesz a viselkedésedből, úgy fogja egyre inkább leépíteni a veled való kapcsolatot.

2022. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!