Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan hívnátok fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan hívnátok fel magatokra a figyelmet ha egy pasit bátorítani szeretnétek?

Figyelt kérdés

Nem a mellbedobásra és a 3 kg sminkre gondolok.

Visszahúzódó, szolid, némi értékrenddel rendelkező csajok véleménye érdekelne.


2022. nov. 15. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Engem is érdekel!

A látványosan jobban mosolygás és nevetgélve beszélgetésen kívül nem tudom mit lehetne még tenni.

2022. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Én alapvetően annak a híve vagyok, hogy a férfi kezdeményezzen aktívan. Viszont a nő válasszon. A nő úgy választ, hogy jelzi a férfinak, hogy nyitott a közeledésre. "Bocsi, megmondanád, hol van a..." vagy "Elnézést, megfognád a kabátom, amíg megkeresem a..." "Megmutatod, hogy kell ezt a gépet használni?" Tök mindegy, valamilyen ürüggyel segítséget kérek/megszólítóm.

1: a pasik imádják, ha fontoskodhatnak és segíthetnek egy nőnek.

2: azzal, hogy megszólítottam, jeleztem felé, hogy beszélgethet velem, nyitott vagyok.

Innentől kezdve meg rajta áll, hogy kezdeményez-e komolyabb beszélgetést, vagy nem. Ha nem, akkor így járt :D

2022. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Szolid lány vagyok, de nem szociális analfabéta vagy cselekvésképtelen. Ha valaki tetszik, igenis találok rá módot, hogy valaminek a kapcsán beszélgetésbe elegyedjünk. Ha úgy veszem észre, hogy nyitott rám, akkor igyekszem úgy alakítani a beszélgetést, hogy maradjunk valamiben azzal kapcsolatban, hogy hol/mikor találkozunk legközelebb.


Azokban a körökben ahol én mozgok, olyan emberek is spontán ebédelnek együtt vagy lógnak együtt, akik nem akarnak egymástól semmit, csak épp így alakult az időbeosztásuk.

2022. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3. lány teljesen jól megfogalmazta. 2022 van, és nem 1922,aki nem vette volna észre. Mi ez már, hogy alapvetően a férfi kezdeményezzen? Ha egy nőnek tetszik egy férfi, igenis hívja el szünetben kávézni, menjenek együtt ebédelni, satöbbi. Főleg, ha bizonytalan a férfi. Kell a bátorítás mindenkinek, még a férfiaknak is, mert már nincsenek meg azok a keretek az ismerkedéshez, mint a múlt században. A mellbedobás pronyó dolog, de valljuk be, működik. Hátránya, hogy ugyanolyan hatással lesz a portás bácsira és a pervi buszos tapizósokra, mint a kiszemeltre. Ezért is jobb a verbális kommunikáció, és a szemkontaktus.
2022. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy már sok-sok srácnál az a probléma, hogy túl jó nő szép úgy se kaphatja, aztán kiderül hogy viszonzott...
2022. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!