Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érzitek azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek azt, hogy fontos, hogy a párkapcsolatban normális keretek közt azt tudját0k csinálni, amit szeretnétek?

Figyelt kérdés

A "normális keretek közt" alatt azt érzem, hogy ha csak nincs aznapra egy program megbeszélve, akkor kedvetek szerint előkaptok egy könyvet és olvastok, amíg jól esik, leültök a laptop elé kicsit olvasgatni/játszani, mindezt úgy, hogy nem azon kattogtok, vajon a párotokat nem zavarja-e. Tehát mennyire csináljátok azt, amit szeretnétek, és mikor érzitek úgy, hogy ideje a "párotokkal is foglalkozni"?


A kérdésben az "o"-t muszáj volt egy nullára lecserélni, mert a GYK filteren fennakadt..


2022. máj. 6. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető dolog.
2022. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már 6 éve együtt lakunk, nincs ilyen nyomás. Elég az, hogy egy szobában vagyunk, néha váltunk pár szót, vagy egymáshoz érünk, együtt kajálunk. De amúgy mindenki csinálja a maga kis dolgait (magyarul ül a saját gépe előtt). Nincs ilyen nyomás, hogy akkor most direktben foglalkozzunk egymással. Inkább este az ágyban szoktunk mélyebben beszélgatni, meg egyéb módokon foglalkozni a másikkal.
2022. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor csinálhatok ilyeneket ha ő nincs jelen.

Ellenkezo esetben nem netezhetek, meg ilyesmi.

2022. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 És te ezt egy szabad, normális párkapcsolatnak érzed? Miért nem szakítasz vele?
2022. máj. 6. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: És szerinted ez így normális? Most nyilván nem a kényszeres net függőségről beszélek.
2022. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem értem. A párkapcsolatnak miért kéne azt jelentenie, hogy nem azt csinálom amit szeretnék??

Nem adnám fel az életem senkiért. Nem adnám fel a számomra fontos és szeretett dolgokat senkiért. Nem szabad.

Szóval, azt csinálnám amit szeretek, mert ez a normális. Az nem normális, ha a másik miatt olyat csinálsz mindig amit nem akarsz, mert Ő akarja.

2022. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

Páromnak a nem netezés a normális, és a netezés a nem normális.

Figyelgettem magam vannak enyhe elvonási tüneteim mikor vele vagyok és görcsöléseim is, meg nem is értem mi a jo a céltalan csavargásban peldálul a net helyett, de nem vagyunk non stop együtt.

2022. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
3.voltam
2022. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan. Nekem furcsa, hogy ez valakinek kérdés. Sokmindent csinálunk együtt, együtt is élünk. De attól függetlenül vannak külön programok. Otthon is, és el is járunk külön barátokkal. Ez a normális, nem az, hogy kisajátítjuk a másik embert.
2022. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!