Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha kiderülne ismerkedés közben hogy a másik nem akar soha összeköltözni senkivel?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem az ismerkedés legelején hanem amikor már volt sex, és egy ideje már "együtt vagytok". Ha még azt is mondaná hogy soha nem akar gyereket az csak rontana a helyzetén?

2022. nov. 15. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
A gyerek nem zavarna. Ha tudja, hogy egyedül akar lenni (élni), akkor én nem zavarok; csá. :D
2022. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel én idővel szeretnék együtt élni a párommal, és gyerekeket is szeretnék, ez nálam a kapcsolat azonnali végét jelentené.
2022. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Hálát adnék a sorsnak. 👍
2022. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
97%
Továbbállnék minél előbb, ne raboljuk tovább egymás idejét. Nem erre vágyok, így nincs közös jövőnk.
2022. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van aki csak azért mondja, mert veled nem akar. Csak nem akar megbántani. Ez egy taktika h tudd hol a helyed az ő életében
2022. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20 éve még érzékeny búcsút vettem volna tőle. Ma már nem zavarna, mert én sem akarok odaköltözni senkihez, és hozzám se szeretnék senkit beköltöztetni. Egy bizonyos kor után ez már inkább előny, mint hátrány.
2022. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is válóok lenne, nem szeretnék olyan valakivel együtt penni, akivel tudom, hogy sosem élhetnék olyan párkapcsolatban, amiben szeretnék. Nekem ezbilyen középsulis járás kb., nem igazi, felnőtt párkapcsolat. De biztos van más is, aki máshogy gondolja.
2022. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos furán vagyok bekötve de nálam ez hatalmas előny. Szeretek egyedül lakni. Éltem együtt 2 exemmel + voltak régebben lakótársaim is. Köszi...nem kérek egyikből se többet. Maradjon mindenki a saját otthonában.


36/n

2022. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a no.. ok szexeltetek ebbol ne rohanj elorw eveket.. nagyon eretlen vagy meg.
2022. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Előbb hozom fel a témát erről, a jövőbeli tervekről, minthogy hozzáérnék, meg hogy sZex.



Miért nem lehet normálisan, magyarul leírni hogy szex? Ennyire tabu?

2022. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!